SUPS logo SUPŠ Bechyně

vlajka CZ vlajka CZ vlajka CZ

NOVINKY


TŘÍDNÍ SCHŮZKY 27. 4. 2019

 • Sobota 27. 4. 2019, 9.00 - 12.00
  Více ZDE

SBÍRKA PRO ROLNIČKU

 • Bechyně 8. 4. 2019
  Vybráno krásných 9.051,- Kč

135. VÝROČÍ ZALOŽENÍ ŠKOLY


LETNÍ KURZY PRO VEŘEJNOST 2019


OBOR TECHNOLOGIE SILIKÁTŮ NA NAŠÍ ŠKOLE

 • Více ZDE
 • Soubory PDF Přihláška ke studiu
 • Přihlášky ke studiu ve školním roce 2019/2020 přijímáme do 31. 8. 2019
 • Rozpis konzultací ve školním roce 2018/2019 ZDE
 • Více ZDE
 • Přijatí ZDE

ZVEME NA VÝSTAVY 

 • Blanka Bohdanová - herečka, malířka, výtvarnice
  Galerie Galvína Bechyně, 6. 4. - 31. 5. 2019
 • Výstava Střepy a střípky
  Městské muzeum Bechyně 7. 3.- 16. 6. 2019
 • Miroslav Oliva a Dana Malá
  Muzeum berounské keramiky 7. 3. - 28. 4. 2019


AKCE VE ŠKOLNÍM ROCE 2018/19


PŘIPRAVUJEME


PRÁVĚ PROBÍHÁ

 • DOPORUČUJEME:
  Aktuální výtvarné a kulturní akce

  Více ZDE

DOPLŇKOVÁ ČINNOST ŠKOLY


NAŠI PARTNEŘI

e na adresu LAUFEN CZ s.r.o. 
Podrobnosti ZDE

www.jika.cz  www.laufen.com/cz

LAUFEN

LASSELSBERGER s. r. o.
Podrobnosti ZDE

NAŠI PARTNEŘI
O firmě: www.rako.cz


 

AKCE VE ŠKOLNÍM ROCE 2015/2016

REALIZACE TALÍŘŮ PRO HOTEL NAUTILUS V TÁBOŘE POKRAČUJE

Na našich webových stránkách jsme již psali o spolupráci se šéfkuchařem restaurace Goldie táborského hotelu Nautilus panem Martinem Svatkem, který v loňském roce projevil zájem o realizaci atypických talířů. První část proběhla úspěšně, série talířů byla předána v prosinci 2015; v druhé části pan Svatek pozval naše zahraniční studentky Annu Izakovou a Kamillu Samalbayevu, které zčásti první sérii talířů realizovaly, do hotelu. Připravil jim večeři o několika chodech s ukázkou servírování vybraných jídel právě na atypické talíře a domluvil pokračování realizace keramických artefaktů.

REALIZACE TALÍŘŮ PRO HOTEL NAUTILUS V TÁBOŘE POKRAČUJE
Anna Izakova, Martin Svatek a Kamilla Samalbayeva
v restauraci Goldie hotelu Nautilus v Táboře

Děkujeme panu Martinu Svatkovi za iniciativu v této věci a našim studentkám za práci, kterou dosud vykonaly. Věříme, že spolupráce naší školy s prestižní táborskou restaurací bude přínosná pro obě strany.

REALIZACE TALÍŘŮ PRO HOTEL NAUTILUS V TÁBOŘE POKRAČUJEREALIZACE TALÍŘŮ PRO HOTEL NAUTILUS V TÁBOŘE POKRAČUJEREALIZACE TALÍŘŮ PRO HOTEL NAUTILUS V TÁBOŘE POKRAČUJEREALIZACE TALÍŘŮ PRO HOTEL NAUTILUS V TÁBOŘE POKRAČUJE
REALIZACE TALÍŘŮ PRO HOTEL NAUTILUS V TÁBOŘE POKRAČUJEREALIZACE TALÍŘŮ PRO HOTEL NAUTILUS V TÁBOŘE POKRAČUJEREALIZACE TALÍŘŮ PRO HOTEL NAUTILUS V TÁBOŘE POKRAČUJEREALIZACE TALÍŘŮ PRO HOTEL NAUTILUS V TÁBOŘE POKRAČUJE
Příjemný a inspirativní večer v hotelu Nautilus v Táboře 16. 3. 2016 (Foto: Archiv školy)