AKCE VE ŠKOLNÍM ROCE 2023-24

Za výstavami do Prahy

25.4. se studenti z 2. K vydali na exkurzi do Prahy, nejprve shlédli výstavy v Museu Kampa, kde je známá sbírka Medy Mládkové, průřezová díla od malíře Františka Kupky i slavného absolventa bechyňské školy sochaře Otty Gutfreunda, dále zde byla k vidění výstava grafik Zdenky Rusové, mezinárodní výstava klasicky malovaných obrazů Preparing for Darkness a expozice obrazů od Jana Merty a Petra Veselého.
Dále žáci navštívili Uměleckoprůmyslové muzeum, kde byla výstava Český porcelán tří století na které jsou vystavena také mnohá díla absolventů naší školy a žáci též shlédli expozici Plejády skla, kde jsou objekty od  nejvýznamnějších českých sklářských umělců z druhé poloviny 20.století a počátku 21.století.
Mgr. Irena Nováková
Za výstavami do PrahyZa výstavami do PrahyZa výstavami do PrahyZa výstavami do PrahyZa výstavami do PrahyZa výstavami do PrahyZa výstavami do PrahyZa výstavami do PrahyZa výstavami do PrahyZa výstavami do PrahyZa výstavami do PrahyZa výstavami do PrahyZa výstavami do PrahyZa výstavami do PrahyZa výstavami do PrahyZa výstavami do PrahyZa výstavami do PrahyZa výstavami do PrahyZa výstavami do PrahyZa výstavami do PrahyZa výstavami do PrahyZa výstavami do PrahyZa výstavami do PrahyZa výstavami do PrahyZa výstavami do PrahyZa výstavami do PrahyZa výstavami do PrahyZa výstavami do PrahyZa výstavami do PrahyZa výstavami do PrahyZa výstavami do PrahyZa výstavami do PrahyZa výstavami do PrahyZa výstavami do PrahyZa výstavami do PrahyZa výstavami do PrahyZa výstavami do PrahyZa výstavami do PrahyZa výstavami do Prahy