AKCE VE ŠKOLNÍM ROCE 2010/2011

PŘEDVÁNOČNÍ KERAMICKÁ DÍLNIČKA V JIHOČESKÉM MUZEU

V úterý 7. 12. 2010 od 9.00 do 17.00 proběhla v prostorách vestibulu Jihočeského muzea v Českých Budějovicích keramická dílnička pro děti, kterou po dohodě s vedoucí propagace paní Mayerovou uspořádala naše škola. Děti různých věkových kategorií měly možnost vyzkoušet si točení na kruhu i modelování pod vedením Jana Vančury a studentek 2. ročníku keramického oboru Veroniky Hrdličkové a Nikoly Příhodové. Některé děti si výrobky odnášely, další věci byly vypáleny ve škole a odvezeny do muzea, kde si je děti mohu vyzvednout a dotvořit. Janu Vančurovi i oběma studentkám patří poděkování.

Předvánoční dílna v Jihočeském muzeuPředvánoční dílna v Jihočeském muzeuPředvánoční dílna v Jihočeském muzeu
Předvánoční dílna v Jihočeském muzeuPředvánoční dílna v Jihočeském muzeuPředvánoční dílna v Jihočeském muzeu
Jihočeské muzeum, studentky naší školy a českobudějovické děti.
(foto: Jiří Novotný)