AKCE VE ŠKOLNÍM ROCE 2010/2011

PŘEDNÁŠKA - FOTOGRAFICKÉ STUDIO DVADVA

 Projekty      Projekty     Projekty     

Projekt je spolufinancován Evropským sociálním fondem a Státním rozpočtem České republiky

V úterý 7. 12. 2010 od 9.30 do 12.15 v učebně č. 74 se pro studenty grafického a multimediálního oboru uskutečnila přednáška fotografického studia DVADVA (Ondřej Straka, Michael Reichstäter). Akce, která přiblížila tvorbu mladých fotografů a kterou domluvila a zorganizovala  MgA. Lucie Prášilová, je zamýšlena jako začátek cyklu přednášek v tomto oboru. Pokračování je plánováno na konec ledna 2011. Přednáška a prezentace proběhla v rámci projektu OPVK Zlepšení kvality vzdělávání na SUPŠ Bechyně.

FOTOGRAFICKÉ STUDIO DVADVA: PŘEDNÁŠKA
Plakát přednášky DVADVA
(autorka: MgA. Lucie Prášilová)

Přednášející MgA. Ondřej Straka a MgA. Michal Reichstäter, kteří odborou přednášku vedli.Velmi poutavě hovořili o své práci, studiu, o možnostech využití teoretických poznatků z vysoké školy v praxi. Realizování zakázek, možnosti volné tvorby a další. Studenti mohli během přednášky dávat různé otázky a diskutovat s přednášejícími.

Podrobněji o autorech - viz samostatný článek Projekt 2010 - 2012. Video z této přednášky, které natočil kamerou pořízenou z projektu student Jiří Bednář, je možné zhlédnout ZDE.