SPOLUPRACUJÍCÍ INSTITUCE

OBČANSKÉ SDRUŽENÍ ŽIVOT DĚTEM

Již několikrát proběhl v Bechyni "Srdíčkový den", jehož se pod vedením ing. Jaroslavy Bínové zúčastnili studenti naší školy. V roce 2010 se tak stalo ve druhém zářijovém týdnu a ve prospěch Občanského hnutí Život dětem se angažovali studenti Monika Výsmeková, Tomáš Krejsa, Lucie Mikysková, Jana Gazdíková, Andrea Špirhanzlová, Renata Holotová, Petra Kosobudová, Petr Vlček, Tomáš Nýdl, Metoděj Žák, Radek Šejnoha, Sandra Šindelářová, Lucie Wijová, Veronika Bystrianská, Monika Pavlečková, Milan Marhoun, Leontýna Debefová, Šárka Buberová a Klára Kleinová, kteří vybrali částku celkem 6.217,- Kč. Jim i ing. Bínové patří poděkování.

OBČANSKÉ SDRUŽENÍ ŽIVOT DĚTEM

V roce 2011 spolupráce pokračuje. V září proběhla další sbírka, které se zúčastnili studenti 3. ročníku a vybrali více než 7.000,- Kč, což je výborný výsledek. Akci opět zorganizovala Ing. Jaroslava Bínová.

OBČANSKÉ SDRUŽENÍ ŽIVOT DĚTEM

A pokračujeme také v roce 2012. Tradiční zářijová akce proběhla 17. 9. 2012, zúčastnili se jí studenti 3.M, patronkou byla opět Ing. Jaroslava Bínová. Výsledkem bylo více než 6.000,- Kč pro postižené děti.