SUPS logo SUPŠ Bechyně

vlajka CZ vlajka CZ vlajka CZ

NOVINKY


135. VÝROČÍ ZALOŽENÍ ŠKOLY


LETNÍ KURZY PRO VEŘEJNOST 2019

  • Více ZDE
  • Přihlašování pro rok 2019 od 1. 4. 2019
    (Přihláška bude zveřejněna 31. 3. 2019)

PŘIJÍMACÍ ŘÍZENÍ PRO ŠKOLNÍ ROK 2019/2020

  • Více ZDE
  • Výsledky 1. kola talentových zkoušek 
    pro školní rok 2019/2020 
    ZDE
  • Druhé kolo talentových zkoušek se koná 20. 2. 2019.
    Více ZDE

OBOR TECHNOLOGIE SILIKÁTŮ NA NAŠÍ ŠKOLE

  • Více ZDE
  • Soubory PDF Přihláška ke studiu
  • Přihlášky ke studiu ve školním roce 2019/2020 přijímáme do 31. 8. 2019
  • Rozpis konzultací ve školním roce 2018/2019 ZDE
  • Více ZDE
  • Přijatí ZDE

ZVEME NA VÝSTAVY 

  • Mistři českého skla - ryté sklo
    Galerie Galvína Bechyně 2. 2. - 4. 4. 2019
  • Klára Pavlovcová vystavuje v Týně nad Vltavou
    Cukrárna a kavárna U slunce 8. 2 - 8. 3. 2019


AKCE VE ŠKOLNÍM ROCE 2018/19


PŘIPRAVUJEME


PRÁVĚ PROBÍHÁ

  • DOPORUČUJEME:
    Aktuální výtvarné a kulturní akce

    Více ZDE
  • Lyžařský kurz v Lienzu
    11. - 16. 2. 2019

DOPLŇKOVÁ ČINNOST ŠKOLY


NAŠI PARTNEŘI

e na adresu LAUFEN CZ s.r.o. 
Podrobnosti ZDE

www.jika.cz  www.laufen.com/cz

LAUFEN

LASSELSBERGER s. r. o.
Podrobnosti ZDE

NAŠI PARTNEŘI
O firmě: www.rako.cz


 

HISTORIE ŠKOLY

UČITELÉ V HISTORII ŠKOLY

1. Dolejš Karel, čeština, rýsování 1883
2. Stefanides Filip, hrnčířství, kamnářství 1884
3. Zelenka Eduard, kreslení,modelování 1884
4. Haškovec Antonín, chemie, technologie 1885 - 1908
5. Hauptmann Eduard, kreslení, modelování 1885 - 1915
6. Korbel František, hrnčířství 1885 - 1888
7. Kraus František, rýsování 1885 - 1910
8. Lenner František, kamnářství 1885 - 1924
9. Kopecký František, sochařské modelování 1887 - 1923
10. Šedivý Josef, čeština 1887 - 1888
11. Pitor Josef, hrnčířství 1888 - 1920
12. Rychlý Emil, malování 1889 - 1892
13. Vostřel Václav, čeština, němčina 1889 - 1895
14. Rappl Eduard, modelování 1891 - 1892
15. Pilař Jan, modelování 1892 - 1893
16. Židlický Karel, malování 1892 - 1928
17. Doškář Václav, čeština, němčina 1894 - 1897
18. Pokorný Jaroslav, 1896 - 1897
19. Kolafa Václav, počty, němčina 1897 - 1899
20. Sovák Ludvík, češtiny, počty, němčina 1898 - 1927
21. Mařan Václav, ak. sochař, modelování, kreslení 1902 - 1935
22. Hineis Karel, Ing., technologie 1903 - 1920
23. Görtner František, sádrovna 1905 - 1931
24. Kuhl Ludvík, MUDr., první pomoc 1906 - 1920
25. Stašek Arnošt, Ing., chemie, technologie 1908 - 1931
26. Losos František, kreslení 1909 - 1910
27. Chleborád Arnošt, čeština, počty 1910 - 1915
28. Šimák Josef, ak. malíř, technické kreslení 1911 - 1948
29. Mudruňka Alois, kreslení 1914 - 1915
30. Ťoupal Antonín, modelování 1914 - 1919
31. Čámský Bohumil, MUDr., první pomoc 1915 - 1943
32. Velek Jan, kreslení 1917 - 1920
33. Benda Jan, hrnčířství 1920 - 1935
34. Petrů Miroslav, Ing., chemie, technologie 1920 - 1965
35. Rauvolfová Karolína, odborné kreslení 1920 - 1925
36. Vokálek Václav, ak. sochař, modelování 1920 - 1928
37. Haškovec Josef, hrnčířství 1921 - 1939
38. Fromek František, malířství 1923 - 1930
39. Kotíková Svatava, Ing., matematika, čeština 1927 - 1942
40. Valoušek Karel, ak. malíř, keramická malba 1927 - 1935
41. Eckert Otto, ak. sochař, modelování 1933 - 1934
42. Dobiáš Bohumil st., ak. sochař, modelování 1935 - 1964
43. Milota Bohumil, hrnčířství 1936 - 1967
44. Smíšek Antonín, arch., technické kreslení 1937 - 1955
45. Zuntová Antonie, odborná nauka 1938 - 1941
46. Homolka Jan, němčina 1939 - 1941
47. Ševčík Josef, formování 1939 - 1974
48. Ešner V., laboratoř 1940 - 1941
49. Černá Ludmila, čeština, matematika 1941 - 1944
50. Soldát Jaroslav, sádrovna 1941 - 1977
51. Strnad Karel, němčina 1941 - 1943
52. Fišer Vojtěch, matematika, čeština 1942 - 1955
53. Kopáč Luboš, kreslení 1942 - 1944
54. Lang Josef, němčina 1942 - 1944
55. Kyncl František, keramická malba 1945 - 1970
56. Beránek Vladimír,Ing., chemie, fyzika 1946 - 1951
57. Burian Bohuslav, ak. sochař, modelování 1946 - 1947
58. Velen Leopold, ak. sochař, modelování 1947 - 1948
59. Procházka František, ak. malíř, kreslení, malba 1948 - 1963
60. Bíško Jaroslav, Ing., chemie, fyzika 1950 - 1955
61. Svoboda Jan, tělocvik 1950 - 1955
62. Krist Leopold, ak. sochař, modelování 1961 - 1967
63. Hruška František, čeština, dějepis,politická ekonomie 1953 - 1958
64. Lenz Jiří, tělocvik 1954 - 1970
65. Pospíšil Radovan, Ing., technologie 1954 - 1970
66. Steinocher Josef, kreslení 1954 - 1955
67. Turek Miloslav, ak.malíř, odborné kreslení 1954 - 1980
68. Karlík Stanislav, Ing., fyzika, chemie 1955 - 1970
69. Karlíková Jitka, čeština 1955 - 1998
70. Stašek Pavel, RNDr., matematika, technické kreslení 1955 - 1972
71. Čechová Věra, čeština, ruština 1956 - 1959
72. Pán Miroslav, Ing., chemie 1956 - 1983
73. Shánělec Jan, Ing., ekonomie 1956 - 1957
74. Hůla Josef, čeština 1957 - 1958
75. Panoch Josef, laboratoř 1957 - 1958
76. Zádrapa Karel, Ing., technologie 1957 - 1974
77. Dvořák Josef, JUDr., organizace, ekonomika 1958 - 1959
78. Hladký Stanislav, dílenská cvičení 1958 - 1989
79. Martin Antonín G., ekonomika 1958 - 1959
80. Nouza Václav, technologie 1958 - 1968
81. Švec Ladislav, němčina 1958 - 1964
82. Maruna Josef, Ing., chemie, technologie, mineralogie 1959 - 1993
83. Smetana Miloš, čeština, ruština 1959 - 1962
84. Zahrádková Anna, keramická malba 1959 - 1960
85. Dobiáš Bohumil ml., ak. sochař, modelování 1960 - 1986
86. Hrychová Věra, ruština 1960 - 1961
87. Kolářová Eva, Ing., strojnictví, chemie 1960 - 1962
88. Křivánek Jan, Ing., organizace a ekonomika 1960 - 1963
89. Chaloupková Hana, ruština 1961 - 1962
90. Drábková Hana, ruština 1962 - 1980
91. Štěpánková Matylda, ruština 1962 - 1963
92. Veselý Ludvík, Ing., organizace a ekonomika 1963 - 1990
93. Vojta Milan, Ing., strojnictví, technické kreslení 1963 - 1979
94. Čáp Josef, matematika, fyzika 1964 - 1989
95. Lenzová Věra, dějepis 1964 - 1968
96. Johnová Helena, chemie 1965 - 1968
97. Šílený Josef, technologie 1965 - 1966
98. Liška Karel, ak. sochař, modelování 1967 - 1969
99. Březáková Jarmila, ruština 1968 - 1969
100. Fárníková Marie, ruština 1968 - 1969
101. Dobiáš Miloslav, dílenská praxe 1968 - 2007
102. Konvalinková Jiřina, dějepis 1968 - 1969
103. Pekař Jan, tělocvik 1968 - 1978
104. Podmol Jaroslav, ak. sochař, modelování, kreslení 1969 - 1985
105. Šatava Jan, Ing. technologie 1969 - 1979
106. Bok Emil, RSDr., CSc., dějepis, občanská nauka 1970 - 1987
107. Hejná Jaroslava, chemie 1970 - 1971
108. Keřková Helena, dílenská cvičení 1970 - 1997
109. Vlk Miroslav, tělocvik, branná výchova 1970 - 1996
110. Čapek Jiří, měření a regulace, fyzikální chemie 1971 - 1972
111. Lipmann Karel, čeština 1971 - 1972
112. Morávek Jiří, Ing., technologie, tepelná technika 1971 - 1987
113. Tupý Jaroslav, němčina 1971 - 1974
114. Ševčík Miloš, Ing., fyzikální chemie 1972 - 1974
115. Dvořáková Eva, matematika 1973 -1974
116. Sviták Ladislav, Ing., chemie, fyzika, technologie 1973 - dosud
117. Florian Stanislav, chemie, fyzika 1974 - 1980
118. Fury František, němčina 1974 - 1982
119. Hanzal Josef, chemie, fyzika 1974 - 1975
120. Pech Pavel, RNDr., matematika 1974 - 1977
121. Souček Jiří, tělocvik 1974 - 1975
122. Strážnický Josef, tělocvik 1974 - 1975
123. Murtinger Karel, chemie, fyzika 1975 - 1976
124. Furyová Zdenka, matematika 1977 - 1984
125. Otřísal Petr, dílenská cvičení 1977 - 1984
126. Šáchová Hana, matematika, chemie 1978 - 1983
127. Šíp Jiří, tělocvik, branná výchova 1978 - 1979
128. Kotouč Evžen, tělocvik, branná výchova 1979 - dosud
129. Mallát Roman, Ing., strojnictví, technické kreslení 1979 - 1980
130. Mayerová Eva, matematika, fyzika 1979 - 1981
131. Šácha Jiří, ak.architekt, dějiny výtvarné kultury, kreslení 1979 - 1981
132. Weissová Yvonna, Mgr., chemie 1979 - 1995
133. Kedzior Jindřich, Ing. chemie 1980 - 1989
134. Korandová Helena, fyzika 1980 - 1981
135. Pivoda Blahoslav, ruština 1980 -1990
136. Koranda Václav, Ing., technické kreslení, strojnictví 1981 - 1986
137. Kulíř Jaromír, matematika, fyzika 1981 - 1983
138. Trávníčková Libuše, matematika, fyzika 1982 - 1983
139. Vágner Milan, Mgr., čeština, kreslení, dějiny výtvarné kultury 1981 - dosud
140. Melichar Miroslav, RNDr., chemie 1982 - 1983
141. Šimon Rudolf, Ing., němčina 1982 - 1986
142. Sehnal Luboš, matematika, výpočetní technika 1983 - 1997
143. Nováková Marie, matematika, chemie 1983 - 1989
144. Dobiáš Jan, Ing., technologie 1983 - 1984
145. Klaška Karel, RNDr., chemie 1984 - dosud
146. Pružinská Soňa, ruština 1984 - 1989
147. Pinterová Eva, ruština 1985 - 1986
148. Bumerlová Jindřiška, PhDr., dějepis, čeština 1985 - 1993
149. Kokeš Jiří, Ing., elektrotechnika, angličtina, výpočetní technika 1985 - dosud
150. Hrůza Václav, ak. sochař, modelování, kreslení 1986 - 1989
151. Nováková Alena, němčina, ruština 1986 - 1989
152. Červenková Drahoslava, technické kreslení, strojnictví, fyzika 1986 - 2011
153. Sehnalová Jaroslava, RNDr., matematika, fyzika 1986 - 1989
154. Honsa Ladislav, Ing., technologie, tepelná technika, chemie 1986 - 1997
155. Šedivá Zuzana, Ing., technické kreslení, strojnictví 1987 - 1988
156. Šillerová Marie, čeština, dějepis 1987 - 1988
157. Krejčová Jana, tělocvik, branná výchova, němčina 1987 - dosud
158. Benda Jan, ak. sochař, modelování, kreslení 1987 - 2015
159. Špinarová Jana, němčina 1988 - 1989
160. Vančura Jan, dílenská cvičení 1988 - dosud
161. Petrová Iva, PhDr., čeština, dějepis 1988 - 1997
162. Vlková Zuzana, chemie 1988 - 1991
163. Brejla Josef, Ing., technické kreslení, strojnictví 1988 - 1989
164. Borek Vladimír, Ing., strojnictví, chemie 1988 - 1989
165. Suchánek Ladislav, Mgr., ruština, dějepis, angličtina 1970 - 1971, 1988 - 1989
167. Bakulová Lenka, Ing., ekonomika 1989 - 1996
168. Dienová Ladislava, matematika, fyzika 1989 - 1991
169. Draštíková Helena, matematika, chemie 1989 - 1991
170. Fáberová Zdena, ruština, občanská nauka, němčina 1989 - 1997
171. Šimon Zdeněk, ak. sochař, modelování, kreslení 1989 - 1998
172. Fábera Josef, dílenská cvičení 1989 - 1993
173. Niederhafner Petr, Ing., chemie, chemická technologie 1990 - 1996
174. Vágnerová Iva, PhDr., čeština, dějepis, angličtina 1990 - dosud
175. Kissová Alena, dílenská cvičení, písmo, praktická cvičení v grafice 1990 - dusud
176. Kocourková Beáta, dílenská cvičení 1990 - 1992
177. Kappler Jan, Ing., ekonomika 1990 - 1991
178. Vaněk Jiří, Mgr., matematika, fyzika, výpočetní technika 1991 - dosud
179. Řehoř Libor, RNDr., chemie, fyzika 1991 - 1996
180. Dušek Josef, Ing., chemie 1991 - 1995
181. Novotný Jiří, PaedDr., kreslení, modelování, dějiny výtvarné kultury 1991 - dosud
182. Pánková Jana, Ing., ekonomika 1991 - 1992
183. Hrdinková Jitka, dílenská cvičení, písmo 1991 - dosud
184. Mixa Luboš, Mgr., čeština, dějepis 1991 - 1997
185. Kubátová Lenka, Ing., ekonomika, účetnictví 1992 - 1997
168. Kundrátová Olga, Mgr., čeština, angličtina 1992 - 1994
187. Bosák Michal, dílenská cvičení 1992 - 2000
188. Čiháková Vlasta, němčina 1992 - 1993
189. Švantnerová Jaroslava, němčina 1992 - 1993
190. Novotná Pavlína, němčina 1992 - 1993, ruština 2015 - dosud
191. Petřík Miroslav, Ing., němčina, španělština, francouzština 1993 - dosud
192. Štefanová Vladimíra, Mgr., angličtina, čeština 1993 - 1997
193. Pánková Marcela, Ing., technologie, tepelná technika, chemie 1993 - dosud
194. Fousková Gabriela, Ing., chemie 1993 - 1997
195. Škopková Markéta, Mgr., ak. mal. kreslení, modelování 1995 - 1996
196. Dušek František, ekonomika 1996 - 1997
197. Štojdl Petr, Mgr. ak. mal., kreslení, 1996 - 1997, grafická technologie, počítačová grafika, dějiny výtvarné kultury, výtvarná příprava 2010 - 2016
198. Jirasek Therese M., angličtina 1994 - 1995
199. Bínová Jaroslava, Ing., ekonomika, účetnictví, chemie 1997 - dosud
200. Turková Květa, Ing., chemie, technologie 1997 - 2008, 2014 - dosud
201. Říhová Marie,Ing., chemie, ekologie, biologie 1997 - 1999
202. Krůčková Ludmila, Mgr., čeština, dějepis 1998 - dosud
203. Hrušková Martina, RNDr., chemie, biologie 2000 - dosud
204. Fábera Luděk, dílenská cvičení 2000 - dosud
205. Kůrka Karel, Ing., chemie 2000 - 2007
206. Fuchs Jiří, akad. sochař, modelování, kreslení 2001 - dosud
207. Oliva Miroslav, akad. sochař, modelování, kreslení 2003 - dosud
208. Legátová Marie, Mgr., chemie, fyzika 2003 - 2004
209. Kotková Marta, Mgr., dějiny výtvarné kultury, kreslení, počítačová grafika, navrhování 2004 - dosud
210. Novák Otakar, Mgr., výtvarná příprava 2004 - dosud
211. Stankuš David, dílenská cvičení 2005 - dosud
212. Prášilová Lucie. MgA., počítačová grafika, praktická cvičení v grafice, grafická technologie, praktická cvičení v multimédiích 2008 - dosud
213. Wolf Martin, Ing., počítačová grafika, 3D modelování 2008 - 2011
214. Bočanová Drahomíra, Mgr.,výtvarná příprava, dějiny výtvarné kultury 2009 - dosud
215. Jurčička Aleš, počítačová grafika, praktická cvičení v grafice, grafická technologie 2009
216. Killian Aleš, MgA., multimediální technologie, praktická cvičení v multimédiích 2009 - 2010 
217. Mild Jan, počítačová grafika, praktická cvičení v grafice, grafická technologie 2009
218. Kubešová Alice, počítačová grafika, praktická cvičení v grafice, grafická technologie 2009 - 2010
219. Cáb Michal, Mgr.,  multimediální technologie, praktická cvičení v multimédiích 2010 - 2016
220. Hošek Libor, počítačová grafika, grafická technologie, praktická cvičení v grafice, navrhování grafiky 2010 - dosud
221. Štojdl Petr, akad. mal., výtvarná příprava, grafika, technologie, dějiny výtvarné kultury 2011 - 2016
222. Landa David, MgA., multimediální technologie, praktická cvičení v multimédiích 2011 - 2013
223. Eva Volfová, MgA., praktická cvičení v grafice, navrhování 2011 a 2016
224. Hrubá Jaroslava, Mgr., ruština 2011 - 2013
225. Janoušková Štěpánka, Mgr., angličtina 2011 - 2017
226. Brázdová Kateřina, Mgr., čeština 2013 - 2018
227. Brkalová Monika, MgA., praktická cvičení v multimédiích 2013 - 2018
228. Petrová Hana, Mgr., ruština 2014 - 2015
229. Novotná Pavlína, Mgr., ruština, 2015 - dosud
230. Mála Jan, Mgr., multimediální technologie, praktická cvičení v multimédiích 2015 - dosud
231. Procházková Šárka, Bc., asistent pedagoga, 2016 - dosud
232. Šedina Roman, MgA., dějiny výtvarné kultury, technologie grafiky a multimédií, přípravné kreslení, 2016 - dosud
233.  Kuthanová Markéta, Mgr., anglický jazyk, francouzský jazyk, 2017 - dosud
234. Kupský Václav, MgA. - multimédia, návrhování 2017 - dosud
235. Smetana Miloš, Mgr. - čeština, výtvarná příprava 2018 - dosud
236. Nováková Irena, Mgr. - výtvarná příprava 2018 - dosud