ABSOLVENTI - CELKOVÝ POČET
V tabulce uvádíme celkový počet absolventů všech oborů školy v jednotlivých desetiletích, v roce 2011, 2012, 2013, 2014, 2015, 2016, 2017, 2018, 2019 (za tabulkou je jmenný seznam po podzimním termínu maturitních zkoušek - s výjimkou roku 2019, kdy opravné zkoušky proběhnou 4. a 18. 9. 2019; za jménem je uvedeno místo narození). Jmenný seznam absolventů školy 1886 - 2010 naleznou zájemci ZDE
OBODOBÍ (DESETILETÍ) |
POČET ABSOLVENTŮ |
1886 - 1890 |
66 |
1891 - 1900 |
119 |
1901 - 1910 |
138 |
1911 - 1920 |
114 |
1921 - 1930 |
116 |
1931 - 1940 |
102 |
1941 - 1950 |
214 |
1951 - 1960 |
324 |
1961 - 1970 |
518 |
1971 - 1980 |
509 |
1981 -1990 |
565 |
1991 - 2000 |
528 |
2001 - 2010 |
445 |
2011 |
41 |
2012 |
41 |
2013 |
30 |
2014 |
40 |
2015 |
40 |
2016 |
54 |
2017 |
39 |
2018 |
29 |
2019 |
33 |
externisté celkem 1954 - 2019 |
75 |
ŠKOLA CELKEM |
4.178 |
ABSOLVENTI 2011
Obor Výtvarné zpracování keramiky a porcelánu
- Hilasová Petra, Most
- Hliňáková Martina, Pelhřimov
- Hrachová Monika, Klatovy
- Jakimiv Vojtěch, Jablonec nad Nisou
- Jizbová Petra, Mladá Boleslav
- Simethová Michaela, Sušice
- Prachař Martin, Kyjov
Obor Tvarování průmyslových výrobků – průmyslový design
- Bačkovská Helena, Nové Město na Moravě
- Barvínková Lenka, Brandýs nad Labem
- Blechová Markéta, Stod
- Černý Jakub, České Budějovice
- Hazuka Lukáš, České Budějovice
- Hesová Ivana, Sušice
- Chomoutová Šárka, Tábor
- Kylsánová Barbora, Liptovský Mikuláš
- Lacika Jakub, České Budějovice
- Vild Martin, Praha
- Olejníková Markéta, Rakovník
- Řepa Dominik, České Budějovice
Obor Propagační výtvarnictví – propagační grafika
- Babínková Klára, Tábor
- Dubenský Jan, Jindřichův Hradec
- Hlaváčová Karolína, Sušice
- Hlobíková Kristýna, Sušice
- Jakubčíková Barbora, Pelhřimov
- Kasalová Aneta, Tábor
- Kubíková Kateřina, České Budějovice
- Pavlovcová Helena, České Budějovice
- Svobodová Tereza, České Budějovice
- Truhlář Richard, Písek
- Vansová Lucie, České Budějovice
- Velek Ondřej, Tábor
- Vrtišková Denisa, Pelhřimov
- Vrzalová Veronika, Tábor
- Žďárská Michaela, Tábor
Obor Aplikovaná chemie
- Haškovcová Kateřina, Tábor
- Homolková Jiřina, Jindřichův Hradec
- Kolářová Andrea, Písek
- Krejsa Jiří, Vimperk
- Machová Adéla, Jindřichův Hradec
- Pavlásková Eva, Dačice
- Váchová Lucie
ABSOLVENTI 2012
Obor Výtvarné zpracování keramiky a porcelánu
1. Buberová Šárka, Karlovy Vary
2. Hendrychová Lucie, Nové Město nad Metují
3. Hudecová Nina, Rokycany
4. Kleinová Klára, Duchcov
5. Křížková Kristýna, Jilemnice
6. Piklová Klára, Tábor
7. Vlček Petr, Příbram
8. Žák Metoděj, Praha
Obor Tvarování průmyslových výrobků - průmyslový design
1. Bystrianská Veronika, Tábor
2. Gazdíková Jana, Tábor
3. Kosobudová Petra, Tábor
4. Mikysková Lucie, Praha
5. Nýdl Tomáš, Tábor
6. Pavlečková Monika, České Budějovice
7. Šindelářová Sandra, Tábor
8. Špirhanzlová Andrea, České Budějovice
9. Tupý Vojtěch, Tábor
10. Všetečková Markéta, Příbram
11. Výsmeková Monika, České Budějovice
Obor Propagační výtvarnictví - propagační grafika
1. Baboráková Kristýna, Tábor
2. Beranová Kristýna, Vyškov
3. Bočková Hana, České Budějovice
4. Gál Mikoláš, České Budějovice
5. Kolářová Hana, Tábor
6. Morava Vojtěch, Tábor
7. Nalobinová Marie, Simferopol, Ukrajina
8. Nehls Nina, Oberstdorf, SRN
9. Nováková Pavlína, Litoměřice
10. Prachař Jan, Praha
11. Prčková Petra, České Budějovice
12. Reinišová Michala, Tábor
13. Svobodová Jana, Tábor
14. Vidourková Edita, Havlíčkův Brod
15. Zelená Jarmila, Klatovy
16. Žďánská Tereza, Tábor
Obor Aplikovaná chemie
1. Jahodová Jana, Tábor
2. Košina Josef, České Budějovice
3. Novotná Karolína, Tábor
4. Patermannová Tereza, Brno
5. Procházka Filip, Písek
6. Růžičková Petra, Pelhřimov
ABSOLVENTI 2013
Obor Výtvarné zpracování keramiky a porcelánu
1. Bradnová Veronika, Mladá Boleslav
2. Příhodová Nikola, České Budějovice
3. Vránková Veronika, Zlín
Obor Průmyslový design
1. Bartoš Erik, Příbram
2. Debefová Leontýna, Znojmo
3. Hánová Ivana, Skalica
4. Królová Denisa, Tábor
5. Miklušák Dominik, Mariánské Lázně
6. Mládková Aneta, Tábor
7. Patryová Tamara, Dačice
8. Rezková Petra, České Budějovice
9. Šejnoha Radek
Obor Grafický design
1. Černý Jakub, Tábor
2. Daňková Klára, České Budějovice
3. Hejbalová Zuzana, České Budějovice
4. Hofmanová Jitka, České Budějovice
5. Janálová Zita, České Budějovice
6. Janálová Žaneta, České Budějovice
7. Janátová Klára, České Budějovice
8. Kozojedová Lucie
9. Nováčková Ilona, Třebíč
10. Plicová Klára, Rakovník
11. Slouková Simona, Tábor
Obor Multimediální tvorba
1. Bednář Jiří Alexander, Brno
2. Fabíková Pavla, Tábor
3. Miňha Michal, Tábor
4. Šařec Jan, Tábor
5. Šimák Lubomír, Písek
6. Tácha Lukáš, České Budějovice
7. Válek Tomáš, Tábor
ABSOLVENTI 2014
Obor Výtvarné zpracování keramiky a porcelánu
1. Čípa Petr, Ústí nad Labem
2. Lanč Matěj, Trutnov
3. Sedláček Marek, Nymburk
4. Vrtiška Lukáš,Tábor
Obor Průmyslový design
1. Földesiová Eliška, Tábor
2. Gigalová Veronika, Tábor
3. Hávová tereza, Jindřichův Hradec
4. Králová Iva, Tábor
5. Mašíková Kateřina, Písek
6. Opičková Eva, Benešov u Prahy
7. Sáviová Tereza, Děčín
8. Vlková Kateřina,Tábor
Obor Grafický design
1. Bečvářová Pavla, Písek
2. Césarová Dominika, Tábor
3. Hátleová Barbora, České Budějovice
4. Klimentová Tereza, Cheb
5. Kohlbergerová Magdaléna, Vimperk
6. Levá Kateřina,Strakonice
7. Martinovská Kristýna, Příbram
8. Pařízková Alena, Tábor
9. Petrášová Nelli, České Budějovice
10. Plundrichová Monika, Vimperk
11. Stašová Veronika, Praha
12. Svatkovská Winona Marie, Tábor
13. Škáva Václav, České Budějovice
14. Válek Tomáš, Tábor
15. Včelák Tomáš, Tábor
Obor Multimediální tvorba
1. Burianová Simona, Tábor
2. Čermáková Berenika, Praha
3. Dolanský Jaromír, České Budějovice
4. Hanousek František, Vimperk
5. Havlová Michaela, Tábor
6. Hájková Štěpánka, Prachatice
7. Košata Jáchym, Tábor
8. Novák Michal, Tábor
9. Myslivečková Eliška, České Budějovice
10. Olšáková Lenka, České Budějovice
11. Pořízková Tereza, České Budějovice
12. Samcová Aneta, Tábor
13. Vopičková Karolína, Benešov u Prahy
ABSOLVENTI 2015
Obor Výtvarné zpracování keramiky a porcelánu
1. Janoušková Veronika, České Budějovice
2. Limbergová Zdeňka, Teplice
Obor Průmyslový design
1. Burešová Tereza, Příbram
2. Grepl Jan, Vimperk
3. Hodíková Andrea, Praha
4. Jankulárová Tereza, Tábor
5. Janoušková Kateřina, Třebíč
6. Lásková Žaneta, Dačice
7. Nuhlíček Jakub, Tábor
8. Procházka Marek, Kroměříž
9. Prokopová Kristýna, Slaný
10. Vlčan Adam, Praha
Obor Grafický design
1. Bednář Roman, Pelhřimov
2. Hanousek František, Vimperk
3. Chudá Veronika, České Budějovice
4. Ješutová Barbora, Příbram
5. Ješutová Ludmila, Příbram
6. Kočová Pavlína, Příbram
7. Kofroňová Kateřina, Písek
8. Kochová Aneta, Strakonice
9. Kolář Václav, Sušice
10. Králová Nancy, Jindřichův Hradec
11. Přívozníková Eva, Tábor
12. Schulz Matěj, Mariánské Lázně
13. Skaláková Denisa, České Budějovice
14. Vacková Kristýna, Pelhřimov
15. Vlnová Kristýna, Tábor
Obor Multimediální tvorba
1. Daniel David, Aš
2. Dítková Veronika, České Budějovice
3. Dražďák Marek, Klatovy
4. Dubničková Agáta, Jindřichův Hradec
5. Filipová Aneta, Tábor
6. Kratochvílová Lenka, Jindřichův Hradec
7. Novák Matěj, Tábor
8. Písařík Karel, Tábor
9. Procházková Tereza, Písek
10. Suk Ondřej, Klatovy
11. Škáva Václav, České Budějovice
12. Včelák Tomáš, Tábor
ABSOLVENTI 2016
Obor Výtvarné zpracování keramiky a porcelánu
1. Andršová Eva, Náchod
2. Cimburková Barbora, Příbram
3. Dejmek David, Prachatice
4. Dostálová Lenka, Písek
5. Kosobudová Petra, Tábor
6. Opplová Denisa, Strakonice
7. Stará Ludmila, Tábor
8. Špirhanzlová Andrea, České Budějovice
9. Turonyová Eliška, Klatovy
10. Zykova Kristina, Almaty (Kazachstán)
Obor Průmyslový design
1. Křemenová Monika, Tábor
2. Maryška Lukáš, Písek
3. Miňhová Veronika, Tábor
4. Novotná Kristýna, České Budějovice
5. Píša Kryštof, Český Krumlov
6. Plášilová Lenka, České Budějovice
7. Rinke Tomáš, Praha
8. Siblíková Lucie, Strakonice
9. Soukupová Zuzana, Praha
10. Šimotová Věra, Tábor
11. Tesková Lucie, Písek
Obor Grafický design
1. Andreas Josef, Tábor
2. Citovská Zuzana, Plzeň
3. Emini Mergan, České Budějovice
4. Kořínková Denisa, Tábor
5. Marešová Veronika, Benešov
6. Picková Barbora, Tábor
7. Pištěková Tereza, Tábor
8. Rolniková Štěpánka, Příbram
9. Šedivá Michaela, České Budějovice
Obor Multimediální tvorba
1. Bartáčková Michaela, Tábor
2. Berka David, Tábor
3. Boháčová Adéla, Tábor
4. Brousilová Alice, Tábor
5. Emini Ermin, Orahovac (Srbsko)
6. Ernekerová Denisa, České Budějovice
7. Kalinová Eva, Pelhřimov
8. Kolářová Adéla, Jindřichův Hradec
9. Kozák Adam, Písek
10. Králová Nancy, Jindřichův Hradec
11. Křížková Lucie, Tábor
12. Pausch Roman, Příbram
13. Solntseva Vladislava, Almaty (Kazachstán)
14. Srnec Michael, Tábor
15. Stifter Jaromír, České Budějovice
16. Strnadová Zuzana, Praha
17. Tonková Magdalena, České Budějovice
18. Vančura Dan, Tábor
Obor Výrobce a dekoratér keramiky
1. Burda Radek, Tábor
2. Červená Zuzana, Tábor
3. Landová Dominika, Praha
4. Mikulová Klára, Olomouc
5. Samec Jan, Tábor
6. Sýkora Tomáš, Tábor
ABSOLVENTI 2017
Obor Výtvarné zpracování keramiky a porcelánu
1. Kovářová Dominika, České Budějovice
2. Samalbayeva Kamilla, Almaty (Kazachstán)
Obor Průmyslový design
1. Fröhrová Tereza, Písek
2. Jánská Arleta, Strakonice
3. Jarošová Barbora, Benešov
4. Kopecká Kateřina, Český Krumlov
5. Mašíková Veronika, Písek
6. Novotná Petra, České Budějovice
7. Obermajerová Darina, Písek
8. Oušková Kateřina, Tábor
9. Švimberská Šárka, Benešov
10. Zelinková Diana, Benešov
Obor Grafický design
1. Čurdová Anna, Písek
2. Drdová Lucie, Pelhřimov
3. Hejtmánková Eliška, Tábor
4. Koblasová Barbora, Tábor
5. Kovaříková Klára, Tábor
6. Mráčková Barbara, České Budějovice
7. Pokorná Erika, Tábor
8. Princ Denis, Vimperk
9. Smrž Pavel, Tábor
10. Suchardová Ema, Praha
11. Trnková Linda, České Budějovice
12. Truhlářová Barbora, Tábor
13. Turečková Markéta, Tábor
14. Zelená Kateřina, Tábor
15. Zhumadil Ayan, Taldykorgan (Kazachstán)
16. Zhuravleva Polina, Udmurtia (Ruská federace)
Obor Multimediální tvorba
1. Čížková Eva, České Budějovice
2. Čupová Lenka, Tábor
3. Hartmannová Anna, České Budějovice
4. Haškovec Štěpán, Tábor
5. Kalivodová Anna, Zábřeh
6. Kučerová Kristýna, Plzeň
7. Louda Jiří, České Budějovice
8. Mouchová Barbora, Beroun
3. Opršal Jiří, České Budějovice
9. Říha Matěj, Písek
10. Valhová Tereza, Český Krumlov
11. Vlasáková Michaela, Prachatice
Obor Technologie keramiky
1. Běloch Michal, Moravská Třebová
2. Bílková Věra, Nové Město na Moravě
3. Cibulka Petr, Tábor
4. Fakla Jan, Kladno
5. Hrubý Lukáš, Valtice
6.Jára Radek, Tábor
7. Kaderka Jindřich, Boskovice
8. Korbel Miloslav, Boskovice
9. Krampl Pavel, České Budějovice
10. Macháček Zdeněk, Jindřichův Hradec
11. Novák Ivo, Čáslav
12. Pšeničková Martina, Rakovník
13. Skoták David, Boskovice
14. Šimek Milan, Svitavy
15. Šleisová Jaroslava, Stod
16. Urbánek Zdeněk, Ostrava - Vítkovice
17. Zaňka Michal, Plzeň
ABSOLVENTI 2018
Obor Výtvarné zpracování keramiky
1. Kučerová Marie, České Budějovice
2. Strnadová Veronika, České Budějovice
Obor Průmyslový design
1. Khakimova Ramina, Taldykorgan (Kazachstán)
2. Křemenová Monika, Tábor
3. Lukáč Michal, Písek
4. Matoušová Iveta, Tábor
5. Podlahová Tereza, Tábor
6. Talanova Viktoriya, Pavlodar (Ruská federace)
Obor Grafický design
1. Babická Jana, České Budějovice
2. Bečková Eliška, Písek
3. Hadová Miroslava, Strakonice
4. Kotálová Pavlína, Strakonice
5. Martínek Miroslav, Tábor
6. Matějka Marek, České Budějovice
7. Nešpůrková Barbora Anna
8. Pavlovcová Klára, České Budějovice
9. Soldátová Aneta, Tábor
10. Široká Tereza, Tábor
11. Voštová Dana, Tábor
Obor Multimediální tvorba
1. Drncová Lenka, České Budějovice
2. Kainarbekova Gulnaz, Almaty (Kazachstán)
3. Kizilova Marina, Almaty (Kazachstán)
4. Kolářová Jilie, Písek
5. Kráslová Terez, Tábor
6. Mašek Šimon, Beroun
7. Mráček Jiří, Tábor
8. Shianau Rodzivon, Minsk (Bělorusko)
10. Šlechtová Magdaléna, Tábor
11. Tuháček Jan, Písek
ABSOLVENTI 2019
Obor Výtvarné zpracování keramiky a porcelánu
1. Čápová Magdaléna, Písek
2. Dvořáková Marie, České Budějovice
3. Stifterová Anna, České Budějovice
4. Šimková Petra, Písek
Obor Průmyslový design
1. Alice Kovaříková, České Budějovice
Obor Grafický design
1. Bačák Tadeáš, Jindřichův Hradec
2. Havlová Jolana, Benešov
3. Hejník Matyáš, Praha
4. Janoušková Andrea, Český Krumlov
5. Janoušková Veronika, Příbram
6. Kocmichová Adéla, Tábot
7. Marčíková Terezie, České Budějovice
8. Martincová Alice, Praha
9. Mráčková Adéla, Tábor
10. Pazderová nikola, Benešov
11. Ředinová Sára, Strakonice
12. Strnadová Marie, České Budějovice
Obor Multimediální tvorba
1. Březinová Tereza, Písek
2. Čikeš Martin, Písek
3. Flutková Kristina, České Budějovice
4. Havlíček Martin, Hradec Králové
5. Hazuková Kateřina, Strakonice
6. Hoangová Katrin, Katrin
7. Huber jakub, České Budějovice
8. Churanová Dominika, Český Krumlov
9. Kovářová Kristýna, Strakonice
10. Lehmanová Dominika, Dačice
11. Lněničková Kristýna, Písek
10. Malá Anežka, Prachatice
11. Mrkvičková Sára, Český Krumlov
13. Passlerová Tereza, Tábor
10. Petrášek Filip, Tábor
11. Pilařová Klára, Tábor
12. Šimková Karolína, České Budějovice
14. Šlechta Filip, Tábor
15. Vlčková Kateřina, Příbram
16. Zátopková Anna, Jindřichův Hradec
Technologie keramiky
1. Fortelný Vlastimil, Znojmo
2. Chromý Pavel, Moravská Třebová
3. Jordán Petr, Znojmo
4. Kohoutek Martin, Moravská Třebová
5. Kučera michal, Boskovice
6. Němeček Marco, Boskovice
7. Šašková Klára, Klatovy
8. Valchová Monika, Rakovník
9. Zauperová Pavlína, Duchcov