DOPORUČUJEME

MÍRA, KLÁRA, DANA - OBRAZY A GRAFIKA

Po dvou letech od absolvování grafického oboru na naší škole se v Bechyniě předstaují tři nadějní výtvarníci: Klára Pavlovcová, Dana Voštová a Miroslav Martínek. V Galerii Galvína proběhla vernisáž 4. 3. 2020 v 16.00, výstava potrvá do 31. 3. 2020. Klára Pavlovcová se představuje kolekcí velmi kvalitních barevných linorytů, Dana voštová obrazy v duchu pop artu (portréty malované technikami tempery, akrylu a oleje a ruční malbou na džínové bundy) a Miroslav Martínek grafickou tvorbou a keramikou, kterou studuje na naší škole jako druhý obor a v květnu bude maturovat.

MÍRA, KLÁRA, DANA - OBRAZY A GRAFIKA

Vernisáž proběhla ve velmi přátelské a milé atmosféře a byla navštívena pedagogy naší školy i vzhledem k tomu, že mnozí naše vystavující učili. Konstatování, že dobří holubi se vracejí, není v tomto případě klišé. Přejeme všem třem vystavujícím hodně tvůrčích sil a nápadů a na výstavu srdečně zveme.

MÍRA, KLÁRA, DANA - OBRAZY A GRAFIKAMÍRA, KLÁRA, DANA - OBRAZY A GRAFIKAMÍRA, KLÁRA, DANA - OBRAZY A GRAFIKA
MÍRA, KLÁRA, DANA - OBRAZY A GRAFIKAMÍRA, KLÁRA, DANA - OBRAZY A GRAFIKAMÍRA, KLÁRA, DANA - OBRAZY A GRAFIKA
MÍRA, KLÁRA, DANA - OBRAZY A GRAFIKAMÍRA, KLÁRA, DANA - OBRAZY A GRAFIKAMÍRA, KLÁRA, DANA - OBRAZY A GRAFIKA
Vernisáž 61. výstavy v Galvíně 4. 3. 2020. (Foto: Archiv školy)