SUPS logo SUPŠ Bechyně

vlajka CZ vlajka CZ vlajka CZ

NOVINKY


VÝBĚROVÉ ŘÍZENÍ

SUPŠ Bechyně vyhlašuje výběrové řízení na pozici asistenta pedagoga na plný pracovná úvazek ve školním roce 2019/2020. Zájemci o zaměstnání zasílejte životopis na adresu:
zastupce@supsbechyne.cz

KOMISIONÁLNÍ ZKOUŠKY  


135. VÝROČÍ ZALOŽENÍ ŠKOLY


LETNÍ KURZY PRO VEŘEJNOST 2019


OBOR TECHNOLOGIE SILIKÁTŮ NA NAŠÍ ŠKOLE

 • Více ZDE
 • Soubory PDF Přihláška ke studiu
 • Přihlášky ke studiu ve školním roce 2019/2020 přijímáme do 31. 8. 2019
 • Rozpis konzultací ve školním roce 2018/2019 ZDE
 • Více ZDE
 • Přijatí ZDE

ZVEME NA VÝSTAVY 

 • Blanka Bohdanová - herečka, malířka, výtvarnice
  Galerie Galvína Bechyně, 6. 4. - 31. 5. 2019
 • Výstava Střepy a střípky
  Městské muzeum Bechyně 7. 3.- 16. 6. 2019


AKCE VE ŠKOLNÍM ROCE 2018/19


PŘIPRAVUJEME


PRÁVĚ PROBÍHÁ

 • DOPORUČUJEME:
  Aktuální výtvarné a kulturní akce

  Více ZDE

DOPLŇKOVÁ ČINNOST ŠKOLY


NAŠI PARTNEŘI

e na adresu LAUFEN CZ s.r.o. 
Podrobnosti ZDE

www.jika.cz  www.laufen.com/cz

LAUFEN

LASSELSBERGER s. r. o.
Podrobnosti ZDE

NAŠI PARTNEŘI
O firmě: www.rako.cz


 

DOPORUČUJEME

MARIE JARKOVSKÁ A PAVEL JARKOVSKÝ VYSTAVUJÍ V BECHYNI

Sobota 8. 8. 2015 byla v Bechyni bohatá na vernisáže zajímavých výstav. Pouhou hodinu po vernisáži výstavy Miroslava Mlynáře v Galvíně se konala vernisáž velmi kvalitní výstavy Nejen keramika manželů Marie a Pavla Jarkovských ve Slunečné galerii nedaleko bechyňského mostu (Lázeňská - Parkány 555; otevřeno na zazvonění: 606 193 981). Výstava potrvá do 28. 9. 2015. Srdečně zveme!

Marie Jarkovská (1937), skvělá textilní výtvarnice, absolventka brněnské SPŠ textilní (1956) a VŠUP Praha (1967, ateliét Antonína Kybala), prezentuje svou volnou textilní tvorbu, kteroudoplňuje cyklus závěsných kruhových keramických kachlů s historickou architektonickou tématikou.

Pavel Jarkovský (1943), sochař, keramik a pedagog, absolvent hořické kamenosochařské školy (1962) a ateliéru Otto Eckerta na VŠUP Praha (1970), zakládající osobnost Ateliéru keramiky a porcelánu na UJEP v Ústí nad Labem (ateliér sídlí v Dubí), vystavuje velmi kvalitní užitkový porcelám, keramiku a zajímavou sestavu žardiniér.

Výstava je opravdu velmi kvalitní. Na malé ploše se podařilo soustředit poměrně velký počet artefaktů, přičemž instalace je velmi citlivá a čistá. Bezpochyby bude i zajímavým poučením pro studenty naší školy. K závěru výstavy máme předjednanou přednášku doc. Pavla Jarkovského pro naše studenty (o termínu budeme informovat).

MARIE JARKOVSKÁ A PAVEL JARKOVSKÝ VYSTAVUJÍ V BECHYNIMARIE JARKOVSKÁ A PAVEL JARKOVSKÝ VYSTAVUJÍ V BECHYNIMARIE JARKOVSKÁ A PAVEL JARKOVSKÝ VYSTAVUJÍ V BECHYNI
MARIE JARKOVSKÁ A PAVEL JARKOVSKÝ VYSTAVUJÍ V BECHYNIMARIE JARKOVSKÁ A PAVEL JARKOVSKÝ VYSTAVUJÍ V BECHYNIMARIE JARKOVSKÁ A PAVEL JARKOVSKÝ VYSTAVUJÍ V BECHYNI
MARIE JARKOVSKÁ A PAVEL JARKOVSKÝ VYSTAVUJÍ V BECHYNIMARIE JARKOVSKÁ A PAVEL JARKOVSKÝ VYSTAVUJÍ V BECHYNIMARIE JARKOVSKÁ A PAVEL JARKOVSKÝ VYSTAVUJÍ V BECHYNI
MARIE JARKOVSKÁ A PAVEL JARKOVSKÝ VYSTAVUJÍ V BECHYNIMARIE JARKOVSKÁ A PAVEL JARKOVSKÝ VYSTAVUJÍ V BECHYNIMARIE JARKOVSKÁ A PAVEL JARKOVSKÝ VYSTAVUJÍ V BECHYNI
Vernisáž výstavy manželů Jarkovských ve Slunečné galerioi v Bechyni 8. 8. 2015. 
(Foto: Archiv školy)