SUPS logo SUPŠ Bechyně

vlajka CZ vlajka CZ vlajka CZ

NOVINKY


VÝBĚROVÉ ŘÍZENÍ

SUPŠ Bechyně vyhlašuje výběrové řízení na pozici asistenta pedagoga na plný pracovná úvazek ve školním roce 2019/2020. Zájemci o zaměstnání zasílejte životopis na adresu:
zastupce@supsbechyne.cz

KOMISIONÁLNÍ ZKOUŠKY  


135. VÝROČÍ ZALOŽENÍ ŠKOLY


LETNÍ KURZY PRO VEŘEJNOST 2019


OBOR TECHNOLOGIE SILIKÁTŮ NA NAŠÍ ŠKOLE

 • Více ZDE
 • Soubory PDF Přihláška ke studiu
 • Přihlášky ke studiu ve školním roce 2019/2020 přijímáme do 31. 8. 2019
 • Rozpis konzultací ve školním roce 2018/2019 ZDE
 • Více ZDE
 • Přijatí ZDE

ZVEME NA VÝSTAVY 

 • Blanka Bohdanová - herečka, malířka, výtvarnice
  Galerie Galvína Bechyně, 6. 4. - 31. 5. 2019
 • Výstava Střepy a střípky
  Městské muzeum Bechyně 7. 3.- 16. 6. 2019


AKCE VE ŠKOLNÍM ROCE 2018/19


PŘIPRAVUJEME


PRÁVĚ PROBÍHÁ

 • DOPORUČUJEME:
  Aktuální výtvarné a kulturní akce

  Více ZDE

DOPLŇKOVÁ ČINNOST ŠKOLY


NAŠI PARTNEŘI

e na adresu LAUFEN CZ s.r.o. 
Podrobnosti ZDE

www.jika.cz  www.laufen.com/cz

LAUFEN

LASSELSBERGER s. r. o.
Podrobnosti ZDE

NAŠI PARTNEŘI
O firmě: www.rako.cz


 

DOPORUČUJEME

DANIEL HERMAN V GALVÍNĚ

První březnovou sobotu 2. 3. 2019 v 15:00  Vás zveme do Galvíny na setkání s významnou osobností našeho společensko - politického života. Je jím bývalý ministr kultury Mgr. Daniel Herman, českobudějovický rodák, muž pestrých životních cest, přímý potomek bratra Josefa Dobrovského, příbuzný těch, kteří zahynuli v koncentračních táborech za druhé světové války, sám perzekuovaný v době před rokem 1989. V letech 2010 - 2013 byl ředitelem Ústavu pro studium totalitních režimů. Nese v sobě hlubokou zkušenost dějin a neochvějnou naději v lepší příští. Tématem jeho vstupního povídání bude „Naše národní identita a vyrovnání se s minulostí.“

Martin Zelenka

Setkání s panem Hermanem i jeho maminkou bylo velmi pozitivní a inspirativní. Odstartovalo pravidelná setkávání se zajímavými osobnostmi, která zprostředkdovává PhDr. Jaromír Matoušek - ostatně zcela prvním, kdo zahájil tato setkávání byl právě on, když přednášel své básně 5. 1. 2019. Jde o další zajímavou aktivitu Galerie Galvína a věříme, že se bude dále rozvíjet.

DANIEL HERMAN V GALVÍNĚDANIEL HERMAN V GALVÍNĚDANIEL HERMAN V GALVÍNĚ
DANIEL HERMAN V GALVÍNĚDANIEL HERMAN V GALVÍNĚDANIEL HERMAN V GALVÍNĚDANIEL HERMAN V GALVÍNĚ
Setkání s bývalým ministrem kultury v Galvíně 2. 3. 2019. (Foto: Archiv školy)