SUPS logo SUPŠ Bechyně

vlajka CZ vlajka CZ vlajka CZ

NOVINKY


VÝBĚROVÉ ŘÍZENÍ

SUPŠ Bechyně vyhlašuje výběrové řízení na pozici asistenta pedagoga na plný pracovná úvazek ve školním roce 2019/2020. Zájemci o zaměstnání zasílejte životopis na adresu:
zastupce@supsbechyne.cz

KOMISIONÁLNÍ ZKOUŠKY  


135. VÝROČÍ ZALOŽENÍ ŠKOLY


LETNÍ KURZY PRO VEŘEJNOST 2019


OBOR TECHNOLOGIE SILIKÁTŮ NA NAŠÍ ŠKOLE

 • Více ZDE
 • Soubory PDF Přihláška ke studiu
 • Přihlášky ke studiu ve školním roce 2019/2020 přijímáme do 31. 8. 2019
 • Rozpis konzultací ve školním roce 2018/2019 ZDE
 • Více ZDE
 • Přijatí ZDE

ZVEME NA VÝSTAVY 

 • Blanka Bohdanová - herečka, malířka, výtvarnice
  Galerie Galvína Bechyně, 6. 4. - 31. 5. 2019
 • Výstava Střepy a střípky
  Městské muzeum Bechyně 7. 3.- 16. 6. 2019


AKCE VE ŠKOLNÍM ROCE 2018/19


PŘIPRAVUJEME


PRÁVĚ PROBÍHÁ

 • DOPORUČUJEME:
  Aktuální výtvarné a kulturní akce

  Více ZDE

DOPLŇKOVÁ ČINNOST ŠKOLY


NAŠI PARTNEŘI

e na adresu LAUFEN CZ s.r.o. 
Podrobnosti ZDE

www.jika.cz  www.laufen.com/cz

LAUFEN

LASSELSBERGER s. r. o.
Podrobnosti ZDE

NAŠI PARTNEŘI
O firmě: www.rako.cz


 

AKCE VE ŠKOLNÍM ROCE 2018/2019

ZA UMĚNÍM DO VÍDNĚ

Ve dnech 2. - 3. 5. 2019 se konal zájezd do Vídně, jehož se zúčastnilo 14 studentů naší školy z 1.D, 2.G a 2.M. Odjíždělo se ve čtvrtek ráno, první den bylo na programu zastavení v Melku, projížďka lodí malebným údolím Dunaje Wachau a prohlídka Dürsteinu, malebného městečka se zříceninou hradu. Odpoledne studenti navštívili klášter Klosterneuburg. V pátek dopoledne se uskutečnila prohlídka Vídně: dopoledne krátké zastavení u Hundertwasser Haus, poté procházka Vnitřním městem, návštěva klenotnice v Hofburgu a dómu sv. Štěpána, odpoledne procházka zahradami zámku Schönbrunn s návštěvou ZOO. Ve večerních hodinách se skupina v pořádku vrátila do Bechyně. Poděkování patří Mgr. Pavlíně Novotné, která se podílela na organizaci zájezdu, a studentům, kteří se zúčastnili a svým chováním reprezentovali školu. Podle jejich ohlasů byli se zájezdem spokojeni, litovali toho, že nebyl delší.