AKCE VE ŠKOLNÍM ROCE 2018/2019

SOUTĚŽ FIRMY BRISPOL KADAŇ

Ve středu 3. 4. 2019 proběhlo vyhlášení výsledků soutěže, kterou zadala firma Brispol Kadaň. Tato firma vyrábí šamotové dlažby, cihly a doplňky do architektury od roku 1885. Zástupci firmy navštívili naši školu na podzim loňského roku. Měli zájem o vyhlášení soutěže pro studenty, v níž šlo o hledání nových a neotřelých nápadů na skladbu dlažeb. Soutěže se zúčastnili studenti všech oborů naší školy. Vyhlášení výsledků proběhlo ve středu 3. 4. 2019. První tři byli oceněni finanční odměnou, všichni soutěžící symbolickým "skicovným", za což platí firmě poděkování. Navíc Brispol nabízí možnost praxí studentů a exkurzí.

Soutěže se zúčastnilo celkem dvacet studentů. Na 1. místě skončil Mykita Kamenčuk, na 2. místě Ivan Manzyuk a na 3. místě Nikola Kortánová (všichni ze 3.G). Poděkování ale patří také všem studentům, kteří se soutěže zúčastnili, a také jejich pedagogům.

SOUTĚŽ FIRMY BRISPOL KADAŇSOUTĚŽ FIRMY BRISPOL KADAŇSOUTĚŽ FIRMY BRISPOL KADAŇ
SOUTĚŽ FIRMY BRISPOL KADAŇSOUTĚŽ FIRMY BRISPOL KADAŇSOUTĚŽ FIRMY BRISPOL KADAŇ
Vyhlášení výsledků soutěže firmy Brispol Kadaň 3. 4. 2019. (Foto: Archiv školy)