SUPS logo SUPŠ Bechyně

vlajka CZ vlajka CZ vlajka CZ

NOVINKY


VÝBĚROVÉ ŘÍZENÍ

SUPŠ Bechyně vyhlašuje výběrové řízení na pozici asistenta pedagoga na plný pracovná úvazek ve školním roce 2019/2020. Zájemci o zaměstnání zasílejte životopis na adresu:
zastupce@supsbechyne.cz

KOMISIONÁLNÍ ZKOUŠKY  


135. VÝROČÍ ZALOŽENÍ ŠKOLY


LETNÍ KURZY PRO VEŘEJNOST 2019


OBOR TECHNOLOGIE SILIKÁTŮ NA NAŠÍ ŠKOLE

 • Více ZDE
 • Soubory PDF Přihláška ke studiu
 • Přihlášky ke studiu ve školním roce 2019/2020 přijímáme do 31. 8. 2019
 • Rozpis konzultací ve školním roce 2018/2019 ZDE
 • Více ZDE
 • Přijatí ZDE

ZVEME NA VÝSTAVY 

 • Blanka Bohdanová - herečka, malířka, výtvarnice
  Galerie Galvína Bechyně, 6. 4. - 31. 5. 2019
 • Výstava Střepy a střípky
  Městské muzeum Bechyně 7. 3.- 16. 6. 2019


AKCE VE ŠKOLNÍM ROCE 2018/19


PŘIPRAVUJEME


PRÁVĚ PROBÍHÁ

 • DOPORUČUJEME:
  Aktuální výtvarné a kulturní akce

  Více ZDE

DOPLŇKOVÁ ČINNOST ŠKOLY


NAŠI PARTNEŘI

e na adresu LAUFEN CZ s.r.o. 
Podrobnosti ZDE

www.jika.cz  www.laufen.com/cz

LAUFEN

LASSELSBERGER s. r. o.
Podrobnosti ZDE

NAŠI PARTNEŘI
O firmě: www.rako.cz


 

AKCE VE ŠKOLNÍM ROCE 2018/2019

PLENÉR 2018

Od nového školního roku jsme se v organizaci krajinářského kurzu vrátili ke staršímu modelu, kdy na plenér jezdili studenti třetích ročníků. První akce tohoto typu proběhly před dvaceti lety v obci Brloh v předhůří Blanského lesa. Tam se také vrátili studenti 3.M, kteří zde malovali 10. - 14. 9. 2018 pod vedením učitelky Aleny Kissové. Ve dnech 1. - 5. 10. 2018 pak proběhl druhý kurz, a to tříd 3.DK a 3.G ve Smilových Horách pod vedením Mgr. Marty Kotkové, MgA. Václava Kupského a ak. soch. Miroslava Olivy.

Ve dnech 1. - 4. 10. 2018 absolvovali studenti 3. ročníku oborů Grafický design, Keramický design a Průmyslový design krajinářský kurz v obci Smilovy Hory u Mladé Vožice. Pestrá krajina Vlašimské pahorkatiny s výhledy na Křemešnickou vrchovinu a vrcholem Strážiště byla velmi inspirativní. Na začátku, kdy chladné a sychravé počasí komplikovalo dlouhý pobyt venku, se velmi osvědčilo dobré zázemí ubytovny a penzionu. Někteří studenti skicovali donesené přírodniny vevnitř, jiní vydrželi a nosili malby a kresby krajiny přímo z plenéru. Někdo také využil školní fotoaparáty a lovil snímky krajiny nebo detailů na makroobjektiv. Slunečné počasí na závěr ukázalo krásu podzimní krajiny - škoda, že jsme na ně neměli větší štěstí. Přesto ale vzniklo množství krásných prací, u kterých si rádi připomeneme dobrou pohodu těch několika dní. Po návratu do Bechyně byla ve školní Galerii Na chodbě uspořádána výstava prací.

Mgr. Marta Kotková