AKCE VE ŠKOLNÍM ROCE 2018/2019

DIVADELNÍ PŘEDSTAVENÍ ZAMILOVANÝ SHAKESPEARE V DON TÁBOR

20. 3. 2019 se v Divadle Oskara Nedbala v Táboře konalo představení Zamilovaný Shakespeare, které v rámci jarního předplatného navštívilo také několik našich studentů. přinášíme jejich ohlasy:

"Představení se mi velmi líbilo, bylo dojemné a také mne donutilo přemýšlet v průběhu hry nad dějem. A příběhy, kde musíme přemýšlet o ději, mám velice rád."

Radek Trojášek, 2.M

"Od názvu „Shakespeare“ jsem čekala, že to bude větší klasika, ale mile mě překvapilo, jak to herci zahráli s humorem. Takže mně to bavilo a těším se na další představení."

Lucie Szücsová, 2.M

"Divadlo se mi velice líbilo. Bylo to vtipné a zároveň jsem se do toho vžila tak, že jsem chvilinku u dojemnějších scén měla slzy na krajíčku. Výkon herců byl výborný. Osobně jsem doufala, že to bude delší, jelikož mě to bavilo hrozně moc. A doufám, že pokud pojedu příště, budu mít stejnou radost. A samozřejmě skvělý byl i náš dozor, který nemohl být lepší."

Nikola Šmídová, 2.M

"Představení bylo inspirativní, nepodobalo se mému životu. Mám ráda Shakespeara, takže hezké."

Michaela Brabencová, 2.D

"Byla jsem nadšená. Miluji Shakespeara a tento příběh úplně nejvíc. A i když mám pro srovnání jen „Noc na Karlštejně“ na zámku Lednice, myslím, že byli opravdu dobří! Moc se mi to líbilo!"

Kateřina Švecová, 2.D