SUPS logo SUPŠ Bechyně

vlajka CZ vlajka CZ vlajka CZ

NOVINKY


TŘÍDNÍ SCHŮZKY 27. 4. 2019

 • Sobota 27. 4. 2019, 9.00 - 12.00
  Více ZDE

SBÍRKA PRO ROLNIČKU

 • Bechyně 8. 4. 2019
  Vybráno krásných 9.051,- Kč

135. VÝROČÍ ZALOŽENÍ ŠKOLY


LETNÍ KURZY PRO VEŘEJNOST 2019


OBOR TECHNOLOGIE SILIKÁTŮ NA NAŠÍ ŠKOLE

 • Více ZDE
 • Soubory PDF Přihláška ke studiu
 • Přihlášky ke studiu ve školním roce 2019/2020 přijímáme do 31. 8. 2019
 • Rozpis konzultací ve školním roce 2018/2019 ZDE
 • Více ZDE
 • Přijatí ZDE

ZVEME NA VÝSTAVY 

 • Blanka Bohdanová - herečka, malířka, výtvarnice
  Galerie Galvína Bechyně, 6. 4. - 31. 5. 2019
 • Výstava Střepy a střípky
  Městské muzeum Bechyně 7. 3.- 16. 6. 2019
 • Miroslav Oliva a Dana Malá
  Muzeum berounské keramiky 7. 3. - 28. 4. 2019


AKCE VE ŠKOLNÍM ROCE 2018/19


PŘIPRAVUJEME


PRÁVĚ PROBÍHÁ

 • DOPORUČUJEME:
  Aktuální výtvarné a kulturní akce

  Více ZDE

DOPLŇKOVÁ ČINNOST ŠKOLY


NAŠI PARTNEŘI

e na adresu LAUFEN CZ s.r.o. 
Podrobnosti ZDE

www.jika.cz  www.laufen.com/cz

LAUFEN

LASSELSBERGER s. r. o.
Podrobnosti ZDE

NAŠI PARTNEŘI
O firmě: www.rako.cz


 

AKCE VE ŠKOLNÍM ROCE 2017/2018

PŘEDNÁŠKA VLADIMÍRA VÁCHY

Ve středu 23. 5. 2018 měli studenti možnost vyslechnout přednášku Mgr. Vladimíra Váchy z organizace ABATOP na téma srovnání světových náboženství. Vzhledem k uměleckému zaměření naší školy je velice přínosné, když se studenti dozvěděli o vzniku, vývoji a principech hlavních světových náboženství. Nahlédli tak do pozadí ideologického i sociálního základu různých světových kultur.

Studenty druhých ročníků přednášející informoval o nebezpečí v kyberprostoru. Jedná se o imaginární prostor ovšem je k němu třeba přistupovat jako ke skutečnému veřejnému prostoru. Dám si intimní fotografii na náměstí? Informoval studenty o situacích, kdy je určité zveřejňování sebe nebo druhých trestnou činností, jaké taktiky používají lidé, kteří zneužívají informace, rozkryl naivní představu, že bezplatné produkty na internetu vás chtějí nezištně bavit. Cílem je, že vy jim povolíte s instalací i přístup ke svým interním informacím a to je dnes největší byznys. Informace o vás mohou zneužít lidé k trestné činnosti anebo je prodají organizacím, které interní informace vyžívají k výrobě a distribuci cílené reklamy, vám ušité na míru. Za studenty děkuji přednášejícímu.

Mgr. Otakar Novák, metodik prevence