SUPS logo SUPŠ Bechyně

vlajka CZ vlajka CZ vlajka CZ

NOVINKY


TŘÍDNÍ SCHŮZKY 27. 4. 2019

  • Sobota 27. 4. 2019, 9.00 - 12.00
    Více ZDE

SBÍRKA PRO ROLNIČKU

  • Bechyně 8. 4. 2019
    Vybráno krásných 9.051,- Kč

135. VÝROČÍ ZALOŽENÍ ŠKOLY


LETNÍ KURZY PRO VEŘEJNOST 2019


OBOR TECHNOLOGIE SILIKÁTŮ NA NAŠÍ ŠKOLE

  • Více ZDE
  • Soubory PDF Přihláška ke studiu
  • Přihlášky ke studiu ve školním roce 2019/2020 přijímáme do 31. 8. 2019
  • Rozpis konzultací ve školním roce 2018/2019 ZDE
  • Více ZDE
  • Přijatí ZDE

ZVEME NA VÝSTAVY 

  • Blanka Bohdanová - herečka, malířka, výtvarnice
    Galerie Galvína Bechyně, 6. 4. - 31. 5. 2019
  • Výstava Střepy a střípky
    Městské muzeum Bechyně 7. 3.- 16. 6. 2019
  • Miroslav Oliva a Dana Malá
    Muzeum berounské keramiky 7. 3. - 28. 4. 2019


AKCE VE ŠKOLNÍM ROCE 2018/19


PŘIPRAVUJEME


PRÁVĚ PROBÍHÁ

  • DOPORUČUJEME:
    Aktuální výtvarné a kulturní akce

    Více ZDE

DOPLŇKOVÁ ČINNOST ŠKOLY


NAŠI PARTNEŘI

e na adresu LAUFEN CZ s.r.o. 
Podrobnosti ZDE

www.jika.cz  www.laufen.com/cz

LAUFEN

LASSELSBERGER s. r. o.
Podrobnosti ZDE

NAŠI PARTNEŘI
O firmě: www.rako.cz


 

AKCE VE ŠKOLNÍM ROCE 2016/2017

ŠKOLNÍ KOLO OLYMPIÁDY V ČESKÉM JAZYCE

Dne 21. 12. 2016 proběhlo školní kolo olympiády v českém jazyce. Vyhodnocení proběhne v úterý 10. 1. 2017 v 10.20 ve sborovně. Ředitelství školy děkuje Mgr. Ludmile Krůčkové a Mgr. Kateřině Brázdové i všem zúčastněným  a vítězům na 1. a 2. místě - Anně Zátopkové a Kristýně Vozkové -  přeje mnoho úspěchů v okresním kole v Táboře v únoru 2017.

VÝSLEDKY ŠKOLNÍHO KOLA OLYMPIÁDY V ČESKÉM JAZYCE

Pořadí Jméno Třída Body jazyk Body sloh Body celkem
1. Anna Zátopková 2.M 16 10 26
2. Pavlína Vozková 1.G 18 7 25
3. - 4. Terezie Marčíková 2.G 15.5 9  24.5
3. - 4. Martina Strnadová 4.K 16.5 8 24.5
5. - 7. Magdaléna Čápová 2.K 15 9 24
5. - 7. Marie Zinková 1.G 17 7 24
5. - 7. Michaela Šatopletová 1.G 14 10 24
8. Iveta Matoušová 3.D 13.5 10 23.5
9. Marie Kučerová 3.K 16 7 23
10. Tereza Podlahová 3.D 15.5 7 22.5
11. - 12 Petra Šimková 2.K 12.5 8 20.5
11. - 12. Kristýna Kovářová 2.M 13.5 7 20.5
13. Veronika Strnadová 3.K 13 4 17
14. - 15 Michal Lukáč 3.D 10.5 4 14.5
14. - 15. Jakub Suchan 3.D 8.5 6 14.5