SUPS logo SUPŠ Bechyně

vlajka CZ vlajka CZ vlajka CZ

NOVINKY


TŘÍDNÍ SCHŮZKY 27. 4. 2019

 • Sobota 27. 4. 2019, 9.00 - 12.00
  Více ZDE

SBÍRKA PRO ROLNIČKU

 • Bechyně 8. 4. 2019
  Vybráno krásných 9.051,- Kč

135. VÝROČÍ ZALOŽENÍ ŠKOLY


LETNÍ KURZY PRO VEŘEJNOST 2019


OBOR TECHNOLOGIE SILIKÁTŮ NA NAŠÍ ŠKOLE

 • Více ZDE
 • Soubory PDF Přihláška ke studiu
 • Přihlášky ke studiu ve školním roce 2019/2020 přijímáme do 31. 8. 2019
 • Rozpis konzultací ve školním roce 2018/2019 ZDE
 • Více ZDE
 • Přijatí ZDE

ZVEME NA VÝSTAVY 

 • Blanka Bohdanová - herečka, malířka, výtvarnice
  Galerie Galvína Bechyně, 6. 4. - 31. 5. 2019
 • Výstava Střepy a střípky
  Městské muzeum Bechyně 7. 3.- 16. 6. 2019
 • Miroslav Oliva a Dana Malá
  Muzeum berounské keramiky 7. 3. - 28. 4. 2019


AKCE VE ŠKOLNÍM ROCE 2018/19


PŘIPRAVUJEME


PRÁVĚ PROBÍHÁ

 • DOPORUČUJEME:
  Aktuální výtvarné a kulturní akce

  Více ZDE

DOPLŇKOVÁ ČINNOST ŠKOLY


NAŠI PARTNEŘI

e na adresu LAUFEN CZ s.r.o. 
Podrobnosti ZDE

www.jika.cz  www.laufen.com/cz

LAUFEN

LASSELSBERGER s. r. o.
Podrobnosti ZDE

NAŠI PARTNEŘI
O firmě: www.rako.cz


 

AKCE VE ŠKOLNÍM ROCE 2016/2017

PROJEKT RE: ART TRUE STORY MÁ PEČEŤ KVALITY

Získali jsme Pečeť Kvality Erasmus+ 2016!

Koncem srpna 2016 skončil na SUPŠ Bechyně dvouletý projekt Re: ART TRUeSTory s portugalskou partnerskou střední výtvarnou školou EASR Porto. Na stránkách školy jsme se snažili informovat o všech našich projektových aktivitách, setkáních, i o závěrečné slavnostní výstavě v březnu 2016 na naší škole, kterou jsme pojali jako velkolepou show a ukázkovou výstavu všech výsledků projektu.

Kvalita a počet výstupů, obrovské množství práce, zkušenosti s novými výtvarnými technikami, míra zapojení a neúnavná aktivita studentů - to vše předčilo naše prvotní očekávání. Myslíme si, že projekt byl nejen časově náročný, ale i svým výtvarným zaměřením a rozmanitostí velmi kvalitní. Podali jsme proto přihlášku do soutěže o nejúspěšnější projekt v rámci programu Erasmus+ školní vzdělávání. Z počtu 468 realizovaných školních projektů v období 2014 - 2016 jsme získali jako jeden z pěti projektů ocenění Pečeť Kvality Erasmus+ 2016!

Tato cena pro všechny, nás jako koordinátorky i pro zapojené studenty, znamená velkou odměnu a je tak „třešničkou na dortu“ celé dvouleté spolupráce. O naší upřímnou radost se tedy chceme se čtenáři podělit.

Vyhlášení soutěže proběhlo na zámku Štiřín 13. - 15. října 2016 v rámci Národní konference Erasmus+ a eTwinning. Vše důležité o projektu „Re:ART TRueSTory“ je k dispozici na projektových stránkách erasmus.supsbechyne.cz nebo na stránkách školy supsbechyne.cz/skola/projekt- erasmus/. Výsledky projektu jsou též k zhlédnutí na chodbách SUPŠ Bechyně.

Děkujeme z celého srdce všem našim studentům zapojeným v projektových činnostech a v organizaci setkání na půdě SUPŠ Bechyně! Přejeme hodně štěstí v dalších aktivitách:-) , uznání patří hlavně Vám!

Mgr. Marta Kotková a Mgr. Štěpánka Janoušková, koordinátorky projektu

Také ředitelství školy velmi oceňuje práci, která byla v rámci projektu odvedena, připojuje se k poděkování koordinátorek a děkuje především jim dvěma, neboť bez jejich snahy a entuziasmu, s nímž strhly do práce kolegyně, kolegy i studenty, by žádný takový projekt realizován nebyl.

Jiří Novotný, ředitel školy