AKCE VE ŠKOLNÍM ROCE 2015/2016

VÝSTAVA TRAVEL OF MEMORIES V BECHYŇSKÉ GALERII 2+1

S radostí zveme do bechyňské Galerie 2+1 na výstavu výstupů dvou zajímavých počinů SUPŠ Bechyně poslední doby. Prvním je dvouletá spolupráce se střední výtvarnou školou v Portu. Ta nám přinesla řadu nových zkušeností a díky jim skvělé inovace - vybavení pro ateliér stop-motion animace a sítotiskovou dílnu. Hlavní výstava Travel of Memories již proběhla ve školní Galerii na chodbě. Tentokrát vystavujeme většinu výstupů, bez promítání stop-motion animace.

Druhou částí výstavy jsou plakáty - výsledek spolupráce s táborskou organizací Cheiron T o.p.s., která je regionálním pořadatelem festivalu dokumentárních filmů Jeden svět. V Táboře byly plakáty měsíc vystaveny v Cafe & Gallery MP7, kde probíhalo i promítání filmů. Je skvělou příležitostí možnost vystavení i přímo v Bechyni. 

VÝSTAVA PLAKÁTŮ V BECHYŇSKÉ GALERII 2+1

Letošním tématem festivalu bylo Hledání domova, filmy ale řešily i příběhy hledání sebe sama. Kromě aktuálních otázek migrace je řada stále platných sociálněprávních témat. Naši studenti se pokusili reagovat formou plakátů. Vznikl soubor 44 (!) plakátů – nahozených myšlenek, pevných názorů, nebo "jen" studentský grafický design. Přijďte a zhodnoťte si sami. Vernisáž se konala 11. 4. 2016 v 17.00, výstava potrvá do 3. 5. 2016. Srdečně zveme!
Mgr. Marta Kotková
VÝSTAVA PLAKÁTŮ V BECHYŇSKÉ GALERII 2+1VÝSTAVA PLAKÁTŮ V BECHYŇSKÉ GALERII 2+1VÝSTAVA PLAKÁTŮ V BECHYŇSKÉ GALERII 2+1
VÝSTAVA PLAKÁTŮ V BECHYŇSKÉ GALERII 2+1VÝSTAVA PLAKÁTŮ V BECHYŇSKÉ GALERII 2+1VÝSTAVA PLAKÁTŮ V BECHYŇSKÉ GALERII 2+1
Vernisáž výstavy plakátů v Galerii 2+1 v KD Bechyně 11. 4. 2016. (Foto: Archiv školy)