AKCE VE ŠKOLNÍM ROCE 2015/2016

ÚČAST ŠKOLY NA ČESKOBUDĚJOVICKÉM ARTFESTU 2015

Navazujeme na loňskou úspěšnou prezentaci na českobudějovickém Artfestu. O víkendu 28. - 29. 11. 2015 naše škola vystavovala na třetím ročníku ArtFestu 2015. Akce se konala v pavilónu Z na výstavišti v Českých Budějovicích. Záštitu nad třetím ročníkem převzal Bořek Šípek, přihlášeno bylo více než sto umělců z Čech i ze zahraničí. Naši školní prezentaci připravila Alena Kissová, které patří velký dík za přípravu i prezentaci (stejně jako studentům Anně Izakové a Štěpánu Haškovcovi). Tentokrát jsme využili fotografie historických artefaktů a keramické předměty z poslední doby. Expozice byla oceněna zvláštním uznáním za třetí místo v kategorii škol a začínajících umělců.

ÚČAST ŠKOLY NA ČESKOBUDĚJOVICKÉM ARTFESTU 2015ÚČAST ŠKOLY NA ČESKOBUDĚJOVICKÉM ARTFESTU 2015
ÚČAST ŠKOLY NA ČESKOBUDĚJOVICKÉM ARTFESTU 2015ÚČAST ŠKOLY NA ČESKOBUDĚJOVICKÉM ARTFESTU 2015ÚČAST ŠKOLY NA ČESKOBUDĚJOVICKÉM ARTFESTU 2015

Školní prezentace na Artfestu 2015. (Foto: Alena Kissová)
Více o akci na 
www.vcb.cz/artfest