SUPS logo SUPŠ Bechyně

vlajka CZ vlajka CZ vlajka CZ

NOVINKY


TŘÍDNÍ SCHŮZKY 27. 4. 2019

 • Sobota 27. 4. 2019, 9.00 - 12.00
  Více ZDE

SBÍRKA PRO ROLNIČKU

 • Bechyně 8. 4. 2019
  Vybráno krásných 9.051,- Kč

135. VÝROČÍ ZALOŽENÍ ŠKOLY


LETNÍ KURZY PRO VEŘEJNOST 2019


OBOR TECHNOLOGIE SILIKÁTŮ NA NAŠÍ ŠKOLE

 • Více ZDE
 • Soubory PDF Přihláška ke studiu
 • Přihlášky ke studiu ve školním roce 2019/2020 přijímáme do 31. 8. 2019
 • Rozpis konzultací ve školním roce 2018/2019 ZDE
 • Více ZDE
 • Přijatí ZDE

ZVEME NA VÝSTAVY 

 • Blanka Bohdanová - herečka, malířka, výtvarnice
  Galerie Galvína Bechyně, 6. 4. - 31. 5. 2019
 • Výstava Střepy a střípky
  Městské muzeum Bechyně 7. 3.- 16. 6. 2019
 • Miroslav Oliva a Dana Malá
  Muzeum berounské keramiky 7. 3. - 28. 4. 2019


AKCE VE ŠKOLNÍM ROCE 2018/19


PŘIPRAVUJEME


PRÁVĚ PROBÍHÁ

 • DOPORUČUJEME:
  Aktuální výtvarné a kulturní akce

  Více ZDE

DOPLŇKOVÁ ČINNOST ŠKOLY


NAŠI PARTNEŘI

e na adresu LAUFEN CZ s.r.o. 
Podrobnosti ZDE

www.jika.cz  www.laufen.com/cz

LAUFEN

LASSELSBERGER s. r. o.
Podrobnosti ZDE

NAŠI PARTNEŘI
O firmě: www.rako.cz


 

AKCE VE ŠKOLNÍM ROCE 2015/2016

ŠKOLNÍ VÝSTAVA "VZEŠLA Z HLÍNY" V JINDŘICHOVĚ HRADCI

Na měsíce září a říjen 2015 jsme připravili ve spolupráci s Muzeem Jindřichohradecka v Jindřichově Hradci výstavu s názvem Vzešla z hlíny. Organizátoři z jindřichohradeckého muzea koncipují výstavu jako historizující záležitost, která se vztahuje k stotřicátému výročí založení školy, a proto jsou vystaveny keramické artefakty ze školního depozitáře. V Jindřichově Hradci vystavujeme po delší přestávce (školní výstavy se zde uskutečnily v letech 1999 v kapli muzea a 2008 v zámeckém mlýně) a velmi si vážíme možnosti využít krásné prostory ambitů, kaple a rajského dvora minoritského kláštera.

ŠKOLNÍ VÝSTAVA "VZEŠLA Z HLÍNY" V JINDŘICHOVĚ HRADCIŠKOLNÍ VÝSTAVA "VZEŠLA Z HLÍNY" V JINDŘICHOVĚ HRADCI

Vernisáž se konala ve čtvrtek 10. 9. 2015 v 16.00 v křížové chodbě minoritského kláštera (Štítného ulice 124/I). Její součástí byla skvělá hudební produkce, která potěšila návštěvníky i organizátory. Děkujeme všem, kteří se na realizaci výstavy podíleli, zejména absolventu naší školy Jakubu Valáškovi, který pracuje v jindřichohradeckém muzeu jako kurátor výstav. Výstava trvala do 15. 11. 2015.

ŠKOLNÍ VÝSTAVA "VZEŠLA Z HLÍNY" V JINDŘICHOVĚ HRADCIŠKOLNÍ VÝSTAVA "VZEŠLA Z HLÍNY" V JINDŘICHOVĚ HRADCIŠKOLNÍ VÝSTAVA "VZEŠLA Z HLÍNY" V JINDŘICHOVĚ HRADCI
ŠKOLNÍ VÝSTAVA "VZEŠLA Z HLÍNY" V JINDŘICHOVĚ HRADCIŠKOLNÍ VÝSTAVA "VZEŠLA Z HLÍNY" V JINDŘICHOVĚ HRADCIŠKOLNÍ VÝSTAVA "VZEŠLA Z HLÍNY" V JINDŘICHOVĚ HRADCI
ŠKOLNÍ VÝSTAVA "VZEŠLA Z HLÍNY" V JINDŘICHOVĚ HRADCIŠKOLNÍ VÝSTAVA "VZEŠLA Z HLÍNY" V JINDŘICHOVĚ HRADCIŠKOLNÍ VÝSTAVA "VZEŠLA Z HLÍNY" V JINDŘICHOVĚ HRADCIŠKOLNÍ VÝSTAVA "VZEŠLA Z HLÍNY" V JINDŘICHOVĚ HRADCI
ŠKOLNÍ VÝSTAVA "VZEŠLA Z HLÍNY" V JINDŘICHOVĚ HRADCIŠKOLNÍ VÝSTAVA "VZEŠLA Z HLÍNY" V JINDŘICHOVĚ HRADCIŠKOLNÍ VÝSTAVA "VZEŠLA Z HLÍNY" V JINDŘICHOVĚ HRADCIŠKOLNÍ VÝSTAVA "VZEŠLA Z HLÍNY" V JINDŘICHOVĚ HRADCI
ŠKOLNÍ VÝSTAVA "VZEŠLA Z HLÍNY" V JINDŘICHOVĚ HRADCIŠKOLNÍ VÝSTAVA "VZEŠLA Z HLÍNY" V JINDŘICHOVĚ HRADCIŠKOLNÍ VÝSTAVA "VZEŠLA Z HLÍNY" V JINDŘICHOVĚ HRADCI
Vernisáž výstavy "Vzešla z hlíny", Jindřichův Hradec 10. 9. 2015. (Foto: Archiv školy)

K výstavě proběhl doprovodný program - dílny pro děti 3. - 5. 11. 2015 (a v případě zájmu i pro dospělé).