AKCE VE ŠKOLNÍM ROCE 2015/2016

PREZENTACE ŠKOLY NA KRAJSKÉM ÚŘADU V ČESKÝCH BUDĚJOVICÍCH

Ve čtvrtek 17. 12. 2015 se naše škola zúčastnila předvánoční prezentace škol v budově Krajského úřadu Jihočeského kraje. Počasí sice Vánocům příliš neodpovídalo, ale atmosféra ano. Prezentaci školy jsme doplnili prodejem keramiky a grafiky z produkce studentů a učitelů školy. Věříme, že účast všech jedenácti škol přispěla k obohacení vánoční atmosféry v budově úřadu při posledním jednání Zastupitelstva Jihočeského kraje v tomto kalendářním roce.

PREZENTACE ŠKOLY NA KRAJSKÉM ÚŘADU V ČESKÝCH BUDĚJOVICÍCHPREZENTACE ŠKOLY NA KRAJSKÉM ÚŘADU V ČESKÝCH BUDĚJOVICÍCHPREZENTACE ŠKOLY NA KRAJSKÉM ÚŘADU V ČESKÝCH BUDĚJOVICÍCH
PREZENTACE ŠKOLY NA KRAJSKÉM ÚŘADU V ČESKÝCH BUDĚJOVICÍCHPREZENTACE ŠKOLY NA KRAJSKÉM ÚŘADU V ČESKÝCH BUDĚJOVICÍCHPREZENTACE ŠKOLY NA KRAJSKÉM ÚŘADU V ČESKÝCH BUDĚJOVICÍCH
Prezentace nejen naší školy na KÚ Jihočeského kraje 17. 12. 2015. (Foto: Archiv školy)