SUPS logo SUPŠ Bechyně

vlajka CZ vlajka CZ vlajka CZ

NOVINKY


TŘÍDNÍ SCHŮZKY 27. 4. 2019

 • Sobota 27. 4. 2019, 9.00 - 12.00
  Více ZDE

SBÍRKA PRO ROLNIČKU

 • Bechyně 8. 4. 2019
  Vybráno krásných 9.051,- Kč

135. VÝROČÍ ZALOŽENÍ ŠKOLY


LETNÍ KURZY PRO VEŘEJNOST 2019


OBOR TECHNOLOGIE SILIKÁTŮ NA NAŠÍ ŠKOLE

 • Více ZDE
 • Soubory PDF Přihláška ke studiu
 • Přihlášky ke studiu ve školním roce 2019/2020 přijímáme do 31. 8. 2019
 • Rozpis konzultací ve školním roce 2018/2019 ZDE
 • Více ZDE
 • Přijatí ZDE

ZVEME NA VÝSTAVY 

 • Blanka Bohdanová - herečka, malířka, výtvarnice
  Galerie Galvína Bechyně, 6. 4. - 31. 5. 2019
 • Výstava Střepy a střípky
  Městské muzeum Bechyně 7. 3.- 16. 6. 2019
 • Miroslav Oliva a Dana Malá
  Muzeum berounské keramiky 7. 3. - 28. 4. 2019


AKCE VE ŠKOLNÍM ROCE 2018/19


PŘIPRAVUJEME


PRÁVĚ PROBÍHÁ

 • DOPORUČUJEME:
  Aktuální výtvarné a kulturní akce

  Více ZDE

DOPLŇKOVÁ ČINNOST ŠKOLY


NAŠI PARTNEŘI

e na adresu LAUFEN CZ s.r.o. 
Podrobnosti ZDE

www.jika.cz  www.laufen.com/cz

LAUFEN

LASSELSBERGER s. r. o.
Podrobnosti ZDE

NAŠI PARTNEŘI
O firmě: www.rako.cz


 

AKCE VE ŠKOLNÍM ROCE 2015/2016

PŘEDNÁŠKY PRO PRVNÍ A DRUHÉ ROČNÍKY

Dne 6. 10. 2015 se na naší škole uskutečnily přednášky Tomáše Řeháka pro první a druhé ročníky. Studenti prvních ročníků slyšeli tříhodinovou přednášku na téma sex, AIDS, vztahy. Přednáška i v takovém časovém rozsahu nikoho nenudila. Tuto přednášku již slyšelo přes milion třista tisíc studentů. Tomáš Řehák přednáší v různých zemích v Evropě, Asii, Americe i v Africe, byl zván do mnoha měst na Ukrajině a v Rusku jako poradce při hledání řešení katastrofického rozšíření nemoci AIDS. Jediným řešením pro omezení této epidemie, jejímž zdrojem je převážně sexuální nevázanost, je prevence a informovanost, které vedou k věrnosti. Důležitou součástí přednášky byl i důraz na soucit s nakaženými. Studenti jasně slyšeli, co je a co není nebezpečné. Jakýkoli kontakt bez intimního sblížení je bezpečný. Nemocných se můžete dotýkat, podat jim ruku, přátelsky je políbit. Je mnoho nakažených, kteří nežili více promiskuitně než většinová populace. V naší republice, jsou již děti od narození s AIDS. Při posunu morálních měřítek ve společnosti můžeme s obavami očekávat jaké počty nakažených budou vykazovány v příštích letech. AIDS je v Bechyni, je v Táboře...

Druhým ročníkům byla určena přednáška na téma soucit s trpícími. Tomáš Řehák osobně s nevyléčitelně nemocnými tráví čas, pomáhá jim osobně i jejich rodinám. Tato služba nemocným, jej před dvaceti léty přivedla též k nemocným s AIDS.

Mgr. Otakar Novák, metodik prevence