SUPS logo SUPŠ Bechyně

vlajka CZ vlajka CZ vlajka CZ

NOVINKY


TŘÍDNÍ SCHŮZKY 27. 4. 2019

 • Sobota 27. 4. 2019, 9.00 - 12.00
  Více ZDE

SBÍRKA PRO ROLNIČKU

 • Bechyně 8. 4. 2019
  Vybráno krásných 9.051,- Kč

135. VÝROČÍ ZALOŽENÍ ŠKOLY


LETNÍ KURZY PRO VEŘEJNOST 2019


OBOR TECHNOLOGIE SILIKÁTŮ NA NAŠÍ ŠKOLE

 • Více ZDE
 • Soubory PDF Přihláška ke studiu
 • Přihlášky ke studiu ve školním roce 2019/2020 přijímáme do 31. 8. 2019
 • Rozpis konzultací ve školním roce 2018/2019 ZDE
 • Více ZDE
 • Přijatí ZDE

ZVEME NA VÝSTAVY 

 • Blanka Bohdanová - herečka, malířka, výtvarnice
  Galerie Galvína Bechyně, 6. 4. - 31. 5. 2019
 • Výstava Střepy a střípky
  Městské muzeum Bechyně 7. 3.- 16. 6. 2019
 • Miroslav Oliva a Dana Malá
  Muzeum berounské keramiky 7. 3. - 28. 4. 2019


AKCE VE ŠKOLNÍM ROCE 2018/19


PŘIPRAVUJEME


PRÁVĚ PROBÍHÁ

 • DOPORUČUJEME:
  Aktuální výtvarné a kulturní akce

  Více ZDE

DOPLŇKOVÁ ČINNOST ŠKOLY


NAŠI PARTNEŘI

e na adresu LAUFEN CZ s.r.o. 
Podrobnosti ZDE

www.jika.cz  www.laufen.com/cz

LAUFEN

LASSELSBERGER s. r. o.
Podrobnosti ZDE

NAŠI PARTNEŘI
O firmě: www.rako.cz


 

AKCE VE ŠKOLNÍM ROCE 2015/2016

NÁVŠTĚVA Z KERAMICKÉ ŠKOLY V LONGCHAMP

V červnu 2015 nás oslovila francouzská střední škola "Lycée des métiers de la Céramique "Henry Moisand" (Longchamp, blízko Dijonu;http://lyc21-moisand.ac-dijon.fr ). Jedná se o prakticky stejný typ školy, jako je naše - státní odborná střední škola se zaměřením na keramiku.

Francouzi mají zájem s námi spolupracovat, a to formou stáží francouzských studentů v Bechyni, případně výměnných praxí.  Rádi by měli praxe v keramických dílnách v okolí. Zatím je v jednání, jak by vše probíhalo. V termínu 5. - 7. 11. 2015 přijela na návštěvu skupina šesti učitelů - keramiků z této školy. Prohlédli si naši školu a domov mládeže, setkali se s ředitelem a zástupcem ředitele naší školy, uspořádali přednášku o své škole pro naše studenty keramiky a průmyslového designu. Se starostou Bechyně navštívili městské muzeum, absolvovali exkurzi v závodě JIKA firmy Laufen CZ s.r.o., dílnu keramika Petra Kabáta v Zářečí a město Písek. Velký dík za vyjednání návštěvy a organizaci jejich pobytu u nás patří Mgr. Štěpánce Janouškové.

NÁVŠTĚVA Z KERAMICKÉ ŠKOLY V LONGCHAMPNÁVŠTĚVA Z KERAMICKÉ ŠKOLY V LONGCHAMPNÁVŠTĚVA Z KERAMICKÉ ŠKOLY V LONGCHAMP
Představení francouzské keramické školy našim studentům 6. 11. 2015. 
(Foto: Archiv školy)
Jednání o vzájemné spolupráci pokračovalo večer 6. 11. 2015 v bechyňském penzionu Elektra. To už bylo velmi konkrétní - šlo o dojednání místa společné praxe našich a francouzských studentů, o náplň této praxe a také oslovení našich partnerů z řad výrobních podniků. Možnou spolupráci s francouzskou školou považujeme za velmi zajímavou. O novinkách budeme průběžně informovat.