SUPS logo SUPŠ Bechyně

vlajka CZ vlajka CZ vlajka CZ

NOVINKY


TŘÍDNÍ SCHŮZKY 27. 4. 2019

 • Sobota 27. 4. 2019, 9.00 - 12.00
  Více ZDE

SBÍRKA PRO ROLNIČKU

 • Bechyně 8. 4. 2019
  Vybráno krásných 9.051,- Kč

135. VÝROČÍ ZALOŽENÍ ŠKOLY


LETNÍ KURZY PRO VEŘEJNOST 2019


OBOR TECHNOLOGIE SILIKÁTŮ NA NAŠÍ ŠKOLE

 • Více ZDE
 • Soubory PDF Přihláška ke studiu
 • Přihlášky ke studiu ve školním roce 2019/2020 přijímáme do 31. 8. 2019
 • Rozpis konzultací ve školním roce 2018/2019 ZDE
 • Více ZDE
 • Přijatí ZDE

ZVEME NA VÝSTAVY 

 • Blanka Bohdanová - herečka, malířka, výtvarnice
  Galerie Galvína Bechyně, 6. 4. - 31. 5. 2019
 • Výstava Střepy a střípky
  Městské muzeum Bechyně 7. 3.- 16. 6. 2019
 • Miroslav Oliva a Dana Malá
  Muzeum berounské keramiky 7. 3. - 28. 4. 2019


AKCE VE ŠKOLNÍM ROCE 2018/19


PŘIPRAVUJEME


PRÁVĚ PROBÍHÁ

 • DOPORUČUJEME:
  Aktuální výtvarné a kulturní akce

  Více ZDE

DOPLŇKOVÁ ČINNOST ŠKOLY


NAŠI PARTNEŘI

e na adresu LAUFEN CZ s.r.o. 
Podrobnosti ZDE

www.jika.cz  www.laufen.com/cz

LAUFEN

LASSELSBERGER s. r. o.
Podrobnosti ZDE

NAŠI PARTNEŘI
O firmě: www.rako.cz


 

AKCE VE ŠKOLNÍM ROCE 2015/2016

NÁVŠTĚVA DIVADELNÍHO PŘEDSTAVENÍ KAFE A CIGÁRKO V DON TÁBOR

V Divadle Oskara Nedbala v Táboře se ve středu 24. února 2016 konalo divadelní představení z hereckých blogů Marie Doležalové v rámci autorského pořadu Kafe a cigárko. Horká knižní novinka z roku 2015 „Historky z hereckého podsvětí“ se stala výzvou pro aktéry úspěšného projektu LiStOVáNí. Kniha získala ocenění Magnesia Litera. Její autorka, herečka Marie Doležalová, si však původně začala pouze psát blog, jen tak pro radost, ale záhy si nacházel stále více příznivců. Ty nejlepší pasáže můžete zažít naživo během scénického čtení Kafe a cigárko.

Hrají: Barbora Jánová, Gustav Hašek

Představení se zúčastnili také studenti naší školy a hodnotili je pozitivně:

"Zaujalo mne, jak vtipně a poutavě celé představení působilo. Vtipy ze zákulisí filmu a seriálů byly naprosto skvělé a moc hezky v podání obou herců zahrané... Byl to skvělý divadelní zážitek. Celé to představení bylo zábavné. Ačkoli jsem to nečekala, nesmírně jsem se pobavila. V některých momentech jsem viděla i "scény" ze školy a své kamarády - například u typů režisérů. Budu se těšit na příští Listování a  předčítání s těmito herci."

Za 4.K Lída, Bára a Eliška

(S použitím textu z http://www.informuji.cz/akce/praha/60447-listovani-kafe-a-cigarko/)