AKCE VE ŠKOLNÍM ROCE 2015/2016

JIŽANÉ NA KLADNĚ - VÝSTAVA V RÁMCI VOLNÉHO SDRUŽENÍ UMĚLCŮ JIŽNÍCH ČECH

V sobotu 19. 9. 2015 začíná na kladenském zámečku výstava Jižané. Jedná se o akci Volného sdružení umělců jižních Čech a své práce zde prezentují i učitelé naší školy Alena Kissová, ak. soch. Miroslav Oliva a ak. mal. Petr Štojdl. Stranou nezůstává ani naše škola, která vystavuje drobné abstraktní plastiky, točené nápojové soupravy, modelované mísy a podlahové vázy. Po několika letech se tak vracíme do kladenského zámečku, kde jsme se dříve pravidelně zúčastňovali výstav absolventských prací studentů středních škol "A", které už bohužel pořádány nejsou.

JIŽANÉ NA KLADNĚ - VÝSTAVA V RÁMCI VOLNÉHO SDRUŽENÍ UMĚLCŮ JIŽNÍCH ČECH

Fotodokumentaci naleznete na http://pepino-balek.cz/content/zamecka-galerie-kladno-vystava-jizani-barca-0.