AKCE VE ŠKOLNÍM ROCE 2014/2015

VÝSTAVA FOTOGRAFIÍ JOSEFA ZAVŘELA "DOBRÉ JITRO Z BALI"

Po roce jsme opět uvítali v naší Galerii Na chodbě pana Josefa Zavřela a jeho fotografickou tvorbu. Autor se tentokrát představuje souborem fotografií, které vznikly během jeho pobytu na Bali v roce 2014. Výstavu s názvem Dobré jitro z Bali, nad níž převzal záštitu starosta Bechyně pan Pavel Houdek, doplňují plastiky ak. soch. Miroslava Olivy.; Vernisáž se konala v sobotu 28. 2. 2015 v 15.00, výstavu je možné navštívit do 30. 3. 2015. Srdečně zveme bechyňskou veřejnost i návštěvníky Bechyně k zhlédnutí unikátních fotografií.

NEPŘEHLÉDNĚTE

V rámci derniéry výstavy se uskuteční beseda pana Zavřela se studenty, a to 30. 3. 2015 od 8.45 do 9.30. Proběhne jako procházka autora se studenty výstavou a je rovněž přístupná veřejnosti. Informace budeme průběžně aktualizovat.

"Ostrov Bali mne překvapil nejenom krásou, ale především svou duchovní úrovní, spojenou se snahou po ekonomickém růstu. Vyrovnání severu ostrova s jeho jihem je úkolem dlouhodobým, ale splnitelným. Upřímnost a píle občanů Bali je toho spolehlivou zárukou!"

Josef Zavřel

VÝSTAVA FOTOGRAFIÍ JOSEFA ZAVŘELA "DOBRÉ JITRO Z BALI"VÝSTAVA FOTOGRAFIÍ JOSEFA ZAVŘELA "DOBRÉ JITRO Z BALI"VÝSTAVA FOTOGRAFIÍ JOSEFA ZAVŘELA "DOBRÉ JITRO Z BALI"
VÝSTAVA FOTOGRAFIÍ JOSEFA ZAVŘELA "DOBRÉ JITRO Z BALI"VÝSTAVA FOTOGRAFIÍ JOSEFA ZAVŘELA "DOBRÉ JITRO Z BALI"VÝSTAVA FOTOGRAFIÍ JOSEFA ZAVŘELA "DOBRÉ JITRO Z BALI"VÝSTAVA FOTOGRAFIÍ JOSEFA ZAVŘELA "DOBRÉ JITRO Z BALI"
Vernisáž 28. 2. 2015 - autor provází návštěvníky výstavou. (Foto: Archív školy)