AKCE VE ŠKOLNÍM ROCE 2014/2015

ŠKOLNÍ VÝSTAVA V TÝNĚ NAD VLTAVOU

V termínu 5. 12. 2014 - 25. 1. 2015 se koná školní výstava v krásné Galerii U Zlatého slunce v Týně nad Vltavou. Ve vltavotýnské galerii jsme popáté - poprvé v roce 1998 s žákovskými pracemi, podruhé v roce 2002 s pracemi pedagogů, potřetí 2004, počtvrté 2009 a nyní s aktuálními žákovskými pracemi. Po několika letech se tedy naše škola vrací do těchto prostor, aby předvedla vltavotýnské veřejnostii i návštěvníkům Týna, co aktuálního se událo v naší škole za poslední tři roky. Vystavili jsme práce všech výtvarných oborů, tedy keramiky, grafiky, multimédií i průmyslového designu. Vernisáž 5. 12. 2014 v 19.00 proběhla za opravdového zájmu vltavotýnské veřejnosti, což je pro nás potěšitelné a povzbudivé. Vernisáž byla v rámci adventního času zpestřena o ukázku zdobení perníčků.

ŠKOLNÍ VÝSTAVA V TÝNĚ NAD VLTAVOUŠKOLNÍ VÝSTAVA V TÝNĚ NAD VLTAVOUŠKOLNÍ VÝSTAVA V TÝNĚ NAD VLTAVOUŠKOLNÍ VÝSTAVA V TÝNĚ NAD VLTAVOU
ŠKOLNÍ VÝSTAVA V TÝNĚ NAD VLTAVOUŠKOLNÍ VÝSTAVA V TÝNĚ NAD VLTAVOUŠKOLNÍ VÝSTAVA V TÝNĚ NAD VLTAVOU
ŠKOLNÍ VÝSTAVA V TÝNĚ NAD VLTAVOUŠKOLNÍ VÝSTAVA V TÝNĚ NAD VLTAVOUŠKOLNÍ VÝSTAVA V TÝNĚ NAD VLTAVOU
Vernisáž výstavy Hlína a barvy ve vltavotýnské městské galerii 5. 12. 2014.
(Foto: Archiv školy)