SUPS logo SUPŠ Bechyně

vlajka CZ vlajka CZ vlajka CZ

NOVINKY

OSLAVY 135. VÝROČÍ ZALOŽENÍ ŠKOLY

 • Více ZDE
 • Oslavy 135. výročí školy proběhnou 20. - 21. 9. 2019
  Srdečně zveme!


DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ

29. 7. 2019 začala kompletní rekonstrukce budov školy a domova mládeže. Ředitelství SUPŠ Bechyně sděluje, že  od 1. 8. 2019 není možné v domově mládeže až do ukončení rekonstrukce poskytovat ubytování Děkujeme za pochopení.
Ubytování žákům školy od 1.9. 2019 bude poskytnuto.


KERAMICKÉ TRHY BECHYNĚ


Více ZDE


KOMENTOVANÁ PROHLÍDKA NA
VÝSTAVĚ EXPO TÝN 2019

 • Konala se 20. 7. 2019. Více ZDE

INFORMACE K ZAHÁJENÍ ŠKOLNÍ-
HO ROKU 2019/2020


OPRAVNÉ ZKOUŠKY

 • 26. - 27. 8. 2019
  Více ZDE

OPRAVNÉ MATURITNÍ ZKOUŠKY

 • 18. 9. 2019
 • Více ZDE

DNY OTEVŘENÝCH DVEŘÍ VE ŠKOLNÍM ROCE 2019/2020


LETNÍ KURZY PRO VEŘEJNOST 2019

 • Průběh kurzů 2019 - více ZDE


ZVEME NA VÝSTAVY 

 • Účast školy na výstavě Expo Týn 2019
  Dům U Zlatého slunce, Týn nad Vltavou
  28. 6. - 31. 8. 2019. Více ZDE
 • Galerie Zámecká sýpka Bechyně
  - Sochy, objekty a obrazy Vladimíra
    Preclíka
  - Školní výstava historické keramiky
    (15. 6. - 31. 8. 2019)
  - Silný ročník (3. 8. - 31. 8. 2019; derniéra
    21. 9. 2019 při 135. výročí školy)
 • Výstava Keramické věže Jana Bendy
  Školní Galerie Na chodbě (28. 6. - 27. 9. 2019). Více ZDE

OSLAVY 135. VÝROČÍ ZALOŽENÍ ŠKOLYAKCE VE ŠKOLNÍM ROCE 2018/19


PŘIPRAVUJEME


PRÁVĚ PROBÍHÁ

 • DOPORUČUJEME:
  Aktuální výtvarné a kulturní akce

  Více ZDE

DOPLŇKOVÁ ČINNOST ŠKOLY


NAŠI PARTNEŘI

e na adresu LAUFEN CZ s.r.o. 
Podrobnosti ZDE

www.jika.cz  www.laufen.com/cz

LAUFEN

LASSELSBERGER s. r. o.
Podrobnosti ZDE

NAŠI PARTNEŘI
O firmě: www.rako.cz


 

AKCE VE ŠKOLNÍM ROCE 2014/2015

PROJEKT ERASMUS: PORTUGALŠTÍ STUDENTI V BECHYNI

Ve dnech 11. - 16. 1. 2015 se konalo v naší škole první setkání studentů z portugalské střední umělecké školy EASR Porto (Escola Artística de Soares dos Reis, Porto) se studenty naší školy. Projekt Re: ART TRUeSTory probíhá pod hlavičkou programu Erasmus+ (KA2 - strategické partnerství mezi školami).

V tomto lednovém týdnu jsou plánované nejen společné umělecké workshopy, jazykové aktivity v hodinách, návštěvy galerií, zajímavých míst v okolí, instalace prací žáků, které doposud vytvořili, a následně vernisáž pro všechny, kteří mají zájem, ale hlavním cílem bude téma „What are we/you like?“, tedy jací jsme, jací jste vy, co o sobě víme, co se chceme dozvědět. Věříme, že studenti se navzájem poznají a spřátelí, a že následná práce na projektu bude o to snazší. Zapojeni jsou především studenti z 2. G a z 3.M, a to nejen v rámci svých hodin, ale aktivně pomáhají i s organizací návštěvy. Zároveň bychom rádi pozvali všechny studenty, učitele a veřejnost na vernisáž prací studentů v rámci projektu a prezentaci EASR Porta v úterý 13. ledna od 16:30.

Více o projektech strategického partnerství: http://www.naerasmusplus.cz.

Mgr. Štěpánka Kukrálová, koordinátorka projektu

První návštěva Portugalců v Bechyni je u konce a je nutno říci, že byla velmi příjemná, a to p všech stránkách. Portugalští studenti byli velmi ukáznění a kultivovaní, z jejich prezentace, kterou měli v Galerii Na chodbě 13. 1. 2014, byla cítit hrdost na školu, kterou reprezentují. Výstava, která proběhla, je rovněž velmi zajímavá a je jistě dobrým odrazovým můstkem pro další práci v projektu. Návštěva Písku, která vyplnila středu, byla pro portugalské hosty i pro studenty naší školy rovněž obohacením a závěrečný večer 15. 1. 2015 ve škole byl výborně připraven.

První výměna tedy byla úspěšná. Velký dík patří především oběma koordinátorkám projektu Mgr. Štěpánce Janouškové a Mgr. Martě Kotkové, ale také všem našim studentům, kteří se podíleli na průběhu návštěvy a bez jejichž pomoci by celá akce probíhala mnohem obtížněji. Nyní je před námi první návštěva našich studentů a učitelů v Portugalsku. Je předběžně plánována na březen letošního roku a věříme, že proběhne v podobně přátelském a pracovním duchu, jako návštěva Portugalců u nás.

PROJEKT ERASMUS: PORTUGALŠTÍ STUDENTI V BECHYNIPROJEKT ERASMUS: PORTUGALŠTÍ STUDENTI V BECHYNIPROJEKT ERASMUS: PORTUGALŠTÍ STUDENTI V BECHYNI
Přivítání portugalských studentů a učitelů ve škole 12. 1. 2015. (Foto: Archiv školy)
PROJEKT ERASMUS: PORTUGALŠTÍ STUDENTI V BECHYNIPROJEKT ERASMUS: PORTUGALŠTÍ STUDENTI V BECHYNIPROJEKT ERASMUS: PORTUGALŠTÍ STUDENTI V BECHYNIPROJEKT ERASMUS: PORTUGALŠTÍ STUDENTI V BECHYNI
PROJEKT ERASMUS: PORTUGALŠTÍ STUDENTI V BECHYNIPROJEKT ERASMUS: PORTUGALŠTÍ STUDENTI V BECHYNIPROJEKT ERASMUS: PORTUGALŠTÍ STUDENTI V BECHYNI

Vernisáž společné výstavy a představení portugalské školy našim žákům a učitelům 
v Galerii Na chodbě 13. 1. 2015. (Foto: Archiv školy)

PROJEKT ERASMUS: PORTUGALŠTÍ STUDENTI V BECHYNIPROJEKT ERASMUS: PORTUGALŠTÍ STUDENTI V BECHYNIPROJEKT ERASMUS: PORTUGALŠTÍ STUDENTI V BECHYNI
PROJEKT ERASMUS: PORTUGALŠTÍ STUDENTI V BECHYNIPROJEKT ERASMUS: PORTUGALŠTÍ STUDENTI V BECHYNIPROJEKT ERASMUS: PORTUGALŠTÍ STUDENTI V BECHYNI
PROJEKT ERASMUS: PORTUGALŠTÍ STUDENTI V BECHYNIPROJEKT ERASMUS: PORTUGALŠTÍ STUDENTI V BECHYNIPROJEKT ERASMUS: PORTUGALŠTÍ STUDENTI V BECHYNI

Slavnostní zakončení prvního Portugalců v Bechyni. Galerie Na chodbě, čtvrtek 15. 1. 2015. 
(Foto: Archiv školy)