SUPS logo SUPŠ Bechyně

vlajka CZ vlajka CZ vlajka CZ

NOVINKY


TŘÍDNÍ SCHŮZKY 27. 4. 2019

 • Sobota 27. 4. 2019, 9.00 - 12.00
  Více ZDE

SBÍRKA PRO ROLNIČKU

 • Bechyně 8. 4. 2019
  Vybráno krásných 9.051,- Kč

135. VÝROČÍ ZALOŽENÍ ŠKOLY


LETNÍ KURZY PRO VEŘEJNOST 2019


OBOR TECHNOLOGIE SILIKÁTŮ NA NAŠÍ ŠKOLE

 • Více ZDE
 • Soubory PDF Přihláška ke studiu
 • Přihlášky ke studiu ve školním roce 2019/2020 přijímáme do 31. 8. 2019
 • Rozpis konzultací ve školním roce 2018/2019 ZDE
 • Více ZDE
 • Přijatí ZDE

ZVEME NA VÝSTAVY 

 • Blanka Bohdanová - herečka, malířka, výtvarnice
  Galerie Galvína Bechyně, 6. 4. - 31. 5. 2019
 • Výstava Střepy a střípky
  Městské muzeum Bechyně 7. 3.- 16. 6. 2019
 • Miroslav Oliva a Dana Malá
  Muzeum berounské keramiky 7. 3. - 28. 4. 2019


AKCE VE ŠKOLNÍM ROCE 2018/19


PŘIPRAVUJEME


PRÁVĚ PROBÍHÁ

 • DOPORUČUJEME:
  Aktuální výtvarné a kulturní akce

  Více ZDE

DOPLŇKOVÁ ČINNOST ŠKOLY


NAŠI PARTNEŘI

e na adresu LAUFEN CZ s.r.o. 
Podrobnosti ZDE

www.jika.cz  www.laufen.com/cz

LAUFEN

LASSELSBERGER s. r. o.
Podrobnosti ZDE

NAŠI PARTNEŘI
O firmě: www.rako.cz


 

AKCE VE ŠKOLNÍM ROCE 2014/2015

ERASMUS+: DRUHÁ NÁVŠTĚVA PORTUGALSKÝCH STUDENTŮ A UČITELŮ V BECHYNI

Od pondělí do pátku 14. - 19. 6. 2014  proběhla na naší škole návštěva z portugalské partnerské školy EASR Porto. Jednalo se o skupinu 6 studentů a 4 učitelů (4 studenti a 2 učitelé keramiky, 2 studenti grafiky, 2 koordinátoři a zároveň grafici/multimédia učitelé).

Keramici pracovali zvlášť, grafici společně s pěti studenty 3M v ateliéru na animaci a koordinátoři s Mgr. Štěpánkou Janouškovou a s Mgr. Martou Kotkovou plánovali další setkání a rozdělení práce na nový školní rok, kdy projekt pokračuje. Každý, kdo chtěl vidět, jaký příběh studenti natáčí, měl možnost navštívit v úterý a ve středu od 10.20 do 10.40 ateliér č. 93 ve 3. patře.

Jelikož cílem těchto návštěv je nejen práce na projektu, ale i zapojení českých studentů, aby hodně komunikovali v angličtině, dokázali převzít odpovědnost, pomohli s organizací atd., byli zapojeni studenti, kteří se jako dobrovolníci přihlásili, a to z 2.G, 3.K, 3.D.  Všichni tito dobrovolníci, neboli "buddies", byli pozváni na úterý večer na bowling a ve čtvrtek na závěrečný večer, který proběhl jako zahradní slavnost na školním dvoře.

Štěpánka Janoušková a Marta Kotková, koordinátorky projektu

ERASMUS+: DRUHÁ NÁVŠTĚVA PORTUGALSKÝCH STUDENTŮ A UČITELŮ V BECHYNIERASMUS+: DRUHÁ NÁVŠTĚVA PORTUGALSKÝCH STUDENTŮ A UČITELŮ V BECHYNIERASMUS+: DRUHÁ NÁVŠTĚVA PORTUGALSKÝCH STUDENTŮ A UČITELŮ V BECHYNI
Návštěva Mezinárodního muzea keramiky v Bechyni. (Foto: Archív školy)

ERASMUS+: DRUHÁ NÁVŠTĚVA PORTUGALSKÝCH STUDENTŮ A UČITELŮ V BECHYNIERASMUS+: DRUHÁ NÁVŠTĚVA PORTUGALSKÝCH STUDENTŮ A UČITELŮ V BECHYNIERASMUS+: DRUHÁ NÁVŠTĚVA PORTUGALSKÝCH STUDENTŮ A UČITELŮ V BECHYNIERASMUS+: DRUHÁ NÁVŠTĚVA PORTUGALSKÝCH STUDENTŮ A UČITELŮ V BECHYNI
ERASMUS+: DRUHÁ NÁVŠTĚVA PORTUGALSKÝCH STUDENTŮ A UČITELŮ V BECHYNIERASMUS+: DRUHÁ NÁVŠTĚVA PORTUGALSKÝCH STUDENTŮ A UČITELŮ V BECHYNIERASMUS+: DRUHÁ NÁVŠTĚVA PORTUGALSKÝCH STUDENTŮ A UČITELŮ V BECHYNI
Animace - tvorba filmu. (Foto: Mg.A. Monika Brkalová)
ERASMUS+: DRUHÁ NÁVŠTĚVA PORTUGALSKÝCH STUDENTŮ A UČITELŮ V BECHYNIERASMUS+: DRUHÁ NÁVŠTĚVA PORTUGALSKÝCH STUDENTŮ A UČITELŮ V BECHYNIERASMUS+: DRUHÁ NÁVŠTĚVA PORTUGALSKÝCH STUDENTŮ A UČITELŮ V BECHYNI
ERASMUS+: DRUHÁ NÁVŠTĚVA PORTUGALSKÝCH STUDENTŮ A UČITELŮ V BECHYNIERASMUS+: DRUHÁ NÁVŠTĚVA PORTUGALSKÝCH STUDENTŮ A UČITELŮ V BECHYNIERASMUS+: DRUHÁ NÁVŠTĚVA PORTUGALSKÝCH STUDENTŮ A UČITELŮ V BECHYNI
ERASMUS+: DRUHÁ NÁVŠTĚVA PORTUGALSKÝCH STUDENTŮ A UČITELŮ V BECHYNIERASMUS+: DRUHÁ NÁVŠTĚVA PORTUGALSKÝCH STUDENTŮ A UČITELŮ V BECHYNIERASMUS+: DRUHÁ NÁVŠTĚVA PORTUGALSKÝCH STUDENTŮ A UČITELŮ V BECHYNI
ERASMUS+: DRUHÁ NÁVŠTĚVA PORTUGALSKÝCH STUDENTŮ A UČITELŮ V BECHYNIERASMUS+: DRUHÁ NÁVŠTĚVA PORTUGALSKÝCH STUDENTŮ A UČITELŮ V BECHYNIERASMUS+: DRUHÁ NÁVŠTĚVA PORTUGALSKÝCH STUDENTŮ A UČITELŮ V BECHYNI
Bechyně, práce v dílnách, závěrečný večer a rozloučení. (Foto: Archív školy)