AKCE VE ŠKOLNÍM ROCE 2013/2014

ŠKOLNÍ VÝTVARNÁ SOUTĚŽ K POCTĚ KARLA KRYLA

V říjnu letošního roku přišla ing. Jaroslava Bínová s nápadem uspořádat v rámci 130. výročí naší školy soutěž k poctě významného absolventa Karla Kryla. Šlo o volnou soutěž na krylovské téma - studenti mohli zpracovat plakát, obal na CD, přebal knihy, kresbu či fotografii. Soutěže se účastnilo celkem pět studentů napříč obory naší školy. Porota pod vedením ak. soch. Miroslava Olivy práce zhodnotila a určila následující pořadí: 1. místo - Zdeňka Limbergová (3.V), 2. místo - Ondřej Suk (3.M), 3. místo - František Hanousek (4.M), 4. místo - Štěpánka Rolniková (2.G) a 5. místo - Andrea Špirhanzlová (2.K).

ŠKOLNÍ VÝTVARNÁ SOUTĚŽ K POCTĚ KARLA KRYLAŠKOLNÍ VÝTVARNÁ SOUTĚŽ K POCTĚ KARLA KRYLAŠKOLNÍ VÝTVARNÁ SOUTĚŽ K POCTĚ KARLA KRYLAŠKOLNÍ VÝTVARNÁ SOUTĚŽ K POCTĚ KARLA KRYLAŠKOLNÍ VÝTVARNÁ SOUTĚŽ K POCTĚ KARLA KRYLA
Vyhlášení výsledků soutěže 19. 11. 2013. (Foto: Archív školy)

Ředitelství školy děkuje organizátorům soutěže a všem studentům, kteří se soutěže zúčastnili.

ŠKOLNÍ VÝTVARNÁ SOUTĚŽ K POCTĚ KARLA KRYLA