AKCE VE ŠKOLNÍM ROCE 2013/2014

ŘEMESLA NA MARIÁNSKÉ POUTI V KOLODĚJÍCH

V sobotu 24. 5. 2014 proběhla v Kolodějích nad Lužnicí Mariánská pouť. V areálu zahrady zámečku byl připraven bohatý kulturní program (divadla, šermířská vystoupení atd.) a řada akcí pro děti. Naše škola připravila malou keramickou dílničku, v níž si děti mohly modelovat drobné předměty. Nechybělo samozřejmě ani předvádění točení na hrnčířském kruhu. V průběhu celého dne si navštěvníci akce mohli také prohlédnout prostory kolodějského zámečku, který prochází velkou opravou. Již nyní je vidět veliké množství práce, což se týká i areálu zahrady.

Počasí akci přálo a jenom korunovalo zdřilou akci. Věříme, že za rok se budeme moci opět vrátit a třeba i rozšířit naši nabídku, pokud jde o dětské výtvarné aktivity.

ŘEMESLA NA MARIÁNSKÉ POUTI V KOLODĚJÍCHŘEMESLA NA MARIÁNSKÉ POUTI V KOLODĚJÍCHŘEMESLA NA MARIÁNSKÉ POUTI V KOLODĚJÍCH
ŘEMESLA NA MARIÁNSKÉ POUTI V KOLODĚJÍCHŘEMESLA NA MARIÁNSKÉ POUTI V KOLODĚJÍCHŘEMESLA NA MARIÁNSKÉ POUTI V KOLODĚJÍCH
ŘEMESLA NA MARIÁNSKÉ POUTI V KOLODĚJÍCHŘEMESLA NA MARIÁNSKÉ POUTI V KOLODĚJÍCHŘEMESLA NA MARIÁNSKÉ POUTI V KOLODĚJÍCH
Mariánská pouť v Kolodějích nad Lužnicí 24. 5. 2014. Stánek naší školy se těšil
trvalému zájmu malých i velkých. (Foto: Archiv školy)