AKCE VE ŠKOLNÍM ROCE 2013/2014

PODĚKOVÁNÍ NAŠIM STUDENTŮM A ŠKOLE ZA SPOLUPRÁCI S DPS BECHYNĚ

V pondělí 9. 12. 2013 navštívila naši školu ředitelka Domova pro seniory Bechyně paní Mgr. Alena Sakařová se dvěma kolegyněmi. Ve sborovně školy se setkala s Mgr. Otakarem Novákem a dobrovolnicemi z řad našich studentů, kteří dlouhodobě spolupracují s DPS Bechyně. V krátkém proslovu paní ředitelka vysoce vyzdvihla význam spolupráce DPS Bechyně s naší školou a vyjádřila přání, aby se v podobném duchu spolupráce rozvíjela i v novém roce. Na závěr setkání předala řediteli školy děkovný dopis a panu Novákovi i studentkám malý dárek.

PODĚKOVÁNÍ NAŠIM STUDENTŮMPODĚKOVÁNÍ NAŠIM STUDENTŮMPODĚKOVÁNÍ NAŠIM STUDENTŮM
Setkání ředitelky DPS Bechyně Mgr. Aleny Sakařové s našimi dobrovolnicemi 9. 12. 2013.
(Foto: Archív školy)

Ředitelství školy děkuje všem, kteří se dobrovolnické práce účastní. Jde o studentky Barboru Jarošovou (2.D), Kláru Mikulovou (1.U), Štěpánku Rolnikovou (2.G), Denisu Opplovou, Elišku Turonyovou, Lenku Dostálovou, Barboru Cimburkovou a Martinu Strnadovou (všechny 2.K) a studenta Lubomíra Šimáka (1.D).

 Poděkování patří i vychovatelce Jiřině Korecké, která se setkání nemohla zúčastnit.

PODĚKOVÁNÍ NAŠIM STUDENTŮM