AKCE VE ŠKOLNÍM ROCE 2013/2014

NÁVŠTĚVA NAŠICH STUDENTŮ NA PF ČESKÉ BUDĚJOVICE

V pátek 17. 1. 2014 navštívili studenti 2., 3. a 4.G den otevřených dveří na pedagogické fakultě Jihočeské univerzity České Budějovice. Prohlédli si jednotlivé ateliéry školy; školou nás prováděli současní studenti Eva Lišková a Jan Mála, kteří budou v příštím pololetí konat na naší škole odbornou praxi. S jejich doprovodem a fundovaným výkladem jsme si prohlédli ateliéry kresby, grafiky a dílny na keramiku a sklo. Zhlédli jsme některé semestrové práce jednotlivých ročníků. Na závěr našim žákům ukázali práci se sítotiskem a někteří si zkusili tisk z předem připravených šablon. Praktická ukázka sítotisku naše žáky zaujala, myslím, nejvíce. Okolo jedenácté hodiny jsme pak odjížděli zpět.

ak. mal. Petr Štojdl

NÁVŠTĚVA NAŠICH STUDENTŮ NA PF ČESKÉ BUDĚJOVICENÁVŠTĚVA NAŠICH STUDENTŮ NA PF ČESKÉ BUDĚJOVICENÁVŠTĚVA NAŠICH STUDENTŮ NA PF ČESKÉ BUDĚJOVICE
NÁVŠTĚVA NAŠICH STUDENTŮ NA PF ČESKÉ BUDĚJOVICE
NÁVŠTĚVA NAŠICH STUDENTŮ NA PF ČESKÉ BUDĚJOVICENÁVŠTĚVA NAŠICH STUDENTŮ NA PF ČESKÉ BUDĚJOVICE
Naši studenti na Dni otevřených dveří PF JU České Budějovice 17. 1. 2014. (Foto: Petr Štojdl)