AKCE VE ŠKOLNÍM ROCE 2012/2013

ZALOŽENÍ VÝTVARNÉ SKUPINY DEVĚT +

V úterý 4. 12. 2012 byla založena výtvarná skupina učitelů naší školy s pracovním názvem Devět +. Její vznik je motivován úspěšnou výstavou v galerii Galvína v listopadu 2012. Cílem je spojit výtvarně činné učitele, sdružit prostředky, společně vystavovat, propagovat školu i vlastní práci. Skupina je otevřená, nepředpokládáme pevnou strukturu se stanovami, manifestem a podobně. Těšíme se na výtvarnou práci i na to, že s jejími výsledky budeme seznamovat nejen naše žáky a bechyňskou veřejnost, ale že najdeme vhodná místa pro vystavování i v jiných městech.

ZALOŽENÍ VÝTVARNÉ SKUPINY DEVĚT +ZALOŽENÍ VÝTVARNÉ SKUPINY DEVĚT +ZALOŽENÍ VÝTVARNÉ SKUPINY DEVĚT +
Penzion Elektra Bechyně, 4. 12. 2012 (Foto: Lucie Polanská)

Zakládajícími členy skupiny jsou ak. soch. Jan Benda, Mgr. Drahomíra Bočanová, Luděk Fábera, Libor Hošek, Alena Kissová, Jiří Novotný, ak. soch. Miroslav Oliva, ak. mal. Petr Štojdl a Jan Vančura.

Jiří Novotný