AKCE VE ŠKOLNÍM ROCE 2012/2013

VÍTÁME STUDENTY Z RUSKA A Z KAZACHSTÁNU

Jako výsledek spolupráce naší školy s Akademií jazykové a profesní přípravy (www.pragueacademy.ru) přijeli 30. 8. 2012 do naší školy studenti z Ruska a Kazachstánu. Během července a srpna absolvovali intenzívní kurz českého jazyka v Praze a 31. 8. 2012 skládali talentovou zkoušku, aby se mohli stát řádnými studenty naší školy. Nutno říci, že byli opravdu výborní a zkoušky složili skvěle.

Vážíme si toho, že Akademie jazykové a profesní přípravy zprostředkovala studium cizincům právě na naší škole. Jednoznačně pozitivní je, že se naše škola stává kosmopolitní. Těšíme se na nové kulturní vlivy i na to, že zahraniční studenti, kteří si váží možnosti studovat, budou zvyšovat laťku i našim tuzemským studentům. Přejeme našim novým studentům vše dobré a jsme připraveni vytvořit co nejlepší podmínky pro jejich práci.

A kdo k nám nastoupil? Alina Yesimbekova (státní příslušnost Kazachstán) a Polina Zhuravljova (Rusko) do 2. ročníku oboru Grafický design, Jana Gurskaja (Rusko) do 2. ročníku oboru Multimediální tvorba, Asset Kairambaev (Kazachstán), Ayan Zhumadil (Kazachstán) a Valeriya Chepurko (Kazachstán) do 1. ročníku oboru Průmyslový design a Kristina Zykova (Kazachstán), Polina Tsupilo (Rusko) a do 1. ročníku oboru Keramický design.

VÍTÁME STUDENTY Z RUSKA A Z KAZACHSTÁNUVÍTÁME STUDENTY Z RUSKA A Z KAZACHSTÁNUVÍTÁME STUDENTY Z RUSKA A Z KAZACHSTÁNUVÍTÁME STUDENTY Z RUSKA A Z KAZACHSTÁNU
Naši budoucí studenti skládají 31. 8. 2012 talentovou zkoušku. (Foto: Jiří Novotný)