AKCE VE ŠKOLNÍM ROCE 2012/2013

POMOC NAŠICH STUDENTŮ POSTIŽENÝM SPORTOVCŮM

Ve středu 19. 9. 2012 uspořádal DOZP Zběšičky (Domov pro osoby se zdravotním postižením, www.domovzbesicky.cz) na Městském stadionu v Bechyni I. ročník atletických závodů. Na akci se přihlásilo 78 sportovců z 11-ti zařízení z Jihočeského kraje a z kraje Vysočina. Soutěžilo se v disciplínách sprint na 50m a 100m, skok daleký a z místa, hod kriketovým míčkem, vrh koulí.

POMOC NAŠICH STUDENTŮ POSTIŽENÝM SPORTOVCŮM

Postiženým sportovcům pomáhali naši studenti 3. ročníku oborů průmyslový design a keramický design pod vedením Mgr. Jany Krejčové, naše škola věnovala deset věcných cen. Závody na bechyňském stadionu probíhaly od 8.00 hodin do odpoledne. I přes nepřízeň počasí se akce vydařila a studentům i Mgr. Krejčové patří velké poděkování za všestrannou pomoc a za opravdu vzornou reprezentaci školy.

POMOC NAŠICH STUDENTŮ POSTIŽENÝM SPORTOVCŮMPOMOC NAŠICH STUDENTŮ POSTIŽENÝM SPORTOVCŮMPOMOC NAŠICH STUDENTŮ POSTIŽENÝM SPORTOVCŮM
POMOC NAŠICH STUDENTŮ POSTIŽENÝM SPORTOVCŮMPOMOC NAŠICH STUDENTŮ POSTIŽENÝM SPORTOVCŮMPOMOC NAŠICH STUDENTŮ POSTIŽENÝM SPORTOVCŮM
POMOC NAŠICH STUDENTŮ POSTIŽENÝM SPORTOVCŮMPOMOC NAŠICH STUDENTŮ POSTIŽENÝM SPORTOVCŮMPOMOC NAŠICH STUDENTŮ POSTIŽENÝM SPORTOVCŮM
POMOC NAŠICH STUDENTŮ POSTIŽENÝM SPORTOVCŮMPOMOC NAŠICH STUDENTŮ POSTIŽENÝM SPORTOVCŮMPOMOC NAŠICH STUDENTŮ POSTIŽENÝM SPORTOVCŮM
Zážitek pro studenty naší školy i klienty DOZP Zběšičky: sportovní den na bechyňském
stadionu 19. 9. 2012. (Foto: Luboš Šimák)