AKCE VE ŠKOLNÍM ROCE 2012/2013

DĚTSKÉ MAŠKARNÍ ODPOLEDNE V BECHYŇSKÉM KULTURNÍM DOMĚ

Každý „kulturák“  pořádá ke konci února a na začátku března maškarní rej. Nejinak to bylo i v bechyňském kulturním domě, kde v sobotu 23. 2. 2013 proběhlo  dětské maškarní odpoledne. Konalo se ve znamení hrátek s Křemílkem a Vochomůrkou a vůbec poprvé za výtečné asistence studentů zdejší SUPŠ. Ne všichni v Bechyni možná vědí, že na střední škole studují i zahraniční studenti z Kazachstánu a snaží se aktivně zapojit do společenského života ve městě. Když je organizátoři akce oslovili ke spolupráci, vůbec nezaváhali. Děvčata si hravě poradila se stovkou malých dětí v maskách při soutěžích a hrách.

Dívky se aktivně se zapojily do tanečního reje a dostaly nelehkou úlohu - vybrat tu nejpěknější masku celého odpoledne, což mimochodem splnily na výbornou. Neostýchaly se, vzít na sebe roli staršího sourozence a dovádět s dětmi na parketě. Odměnou jim byl dětský úsměv a spokojenost rodičů. Eliško, Alino, Kristino, Valerie i Ayan, za vedení KD Bechyně Vám tímto ještě jednou děkuji a těším se, až budeme společně opět připravovat další akci.

Soňa Houdková, vychovatelka DM

DĚTSKÉ MAŠKARNÍ ODPOLEDNE V BECHYŇSKÉM KULTURNÍM DOMĚDĚTSKÉ MAŠKARNÍ ODPOLEDNE V BECHYŇSKÉM KULTURNÍM DOMĚDĚTSKÉ MAŠKARNÍ ODPOLEDNE V BECHYŇSKÉM KULTURNÍM DOMĚ
DĚTSKÉ MAŠKARNÍ ODPOLEDNE V BECHYŇSKÉM KULTURNÍM DOMĚ
DĚTSKÉ MAŠKARNÍ ODPOLEDNE V BECHYŇSKÉM KULTURNÍM DOMĚDĚTSKÉ MAŠKARNÍ ODPOLEDNE V BECHYŇSKÉM KULTURNÍM DOMĚ
Dětské maškarní odpoledne 23. 2. 2013 v bechyňském kulturním
domě. (Foto: Archiv KD Bechyně)