AKCE VE ŠKOLNÍM ROCE 2012/2013

18. ROČNÍK VELETRHU VZDĚLÁNÍ A ŘEMESLO

Ve dnech 21. - 23. 11. 2012 probíhá na výstavišti v Českých Budějovicích již 18. ročník veletrhu Vzdělání a řemeslo (více o akci nleznete na http://www.vcb.cz/kalendar/13-vzdelani-a-remeslo). Poprvé se koná v novém Pavilonu T. Součástí veletrhu je kromě řady dovednostních soutěží i soutěž v kresbě a modelování podle sádrového modelu. Naši školu reprezentují Zdeňka Limbergová (2.V, kresba) a Eliška Földesiová (3.D - modelování). Informace o studiu na naší škole podávají Ing. Jaroslava Bínová, Jiří Novotný a studentka 3. ročníku Pavla Bečvářová

Srdečně zveme k návštěvě veletrhu i našeho stánku!

18. ROČNÍK VELETRHU VZDĚLÁNÍ A ŘEMESLO18. ROČNÍK VELETRHU VZDĚLÁNÍ A ŘEMESLO18. ROČNÍK VELETRHU VZDĚLÁNÍ A ŘEMESLO18. ROČNÍK VELETRHU VZDĚLÁNÍ A ŘEMESLO18. ROČNÍK VELETRHU VZDĚLÁNÍ A ŘEMESLO18. ROČNÍK VELETRHU VZDĚLÁNÍ A ŘEMESLO
 
18. ROČNÍK VELETRHU VZDĚLÁNÍ A ŘEMESLO18. ROČNÍK VELETRHU VZDĚLÁNÍ A ŘEMESLO18. ROČNÍK VELETRHU VZDĚLÁNÍ A ŘEMESLO18. ROČNÍK VELETRHU VZDĚLÁNÍ A ŘEMESLO
Zahájení veletrhu a začátek soutěží v modelování a kreslení 21. 11. 2012. (Foto: Jiří Novotný)

Ve čtvrtek 22. 11. 2012 navštívil náš stánek výrobní manažer firmy Laufen CZ s.r.o. Ing. Robert Šimek a zajímal se o propagaci nového učňovského oboru. Odpoledne skončila soutěž v kresbě a modelování podle sádrového modelu. Těší nás, že v soutěži v kresbě obsadila Zdeňka Limbergová (2.V) 3. místo a v soutěži v modelování Eliška Földesiová 1. místo. Gratulujeme a děkujeme za vzornou reprezentaci školy! 

18. ROČNÍK VELETRHU VZDĚLÁNÍ A ŘEMESLO18. ROČNÍK VELETRHU VZDĚLÁNÍ A ŘEMESLO18. ROČNÍK VELETRHU VZDĚLÁNÍ A ŘEMESLO
18. ROČNÍK VELETRHU VZDĚLÁNÍ A ŘEMESLO18. ROČNÍK VELETRHU VZDĚLÁNÍ A ŘEMESLO18. ROČNÍK VELETRHU VZDĚLÁNÍ A ŘEMESLO18. ROČNÍK VELETRHU VZDĚLÁNÍ A ŘEMESLO
Hodnocení soutěže a vyhlášení výsledků 22. 11. 2012. Zdeňka Limbergová přebírá diplom
za 3. místo v kresbě, Eliška Földesiová pohár za 1. místo v modelování. (Foto: Jiří Novotný)

18. ROČNÍK VELETRHU VZDĚLÁNÍ A ŘEMESLO18. ROČNÍK VELETRHU VZDĚLÁNÍ A ŘEMESLO