AKCE VE ŠKOLNÍM ROCE 2012/2013

11. POHÁDKOVÝ DEN V DAČICÍCH A SLAVONICÍCH

Třetím rokem probíhá naše spolupráce s Mapcentrem a Pohádkovým královstvím Zdeňka Trošky při pořádání Pohádkových dnů. Letos se konal 11. Pohádkový den v Dačicích a Slavonicích, a to v pátek 15. 3. 2013. Součástí programu bylo i předání výročních cen Kapra Jakuba za rok 2012 Pohádkovým kancelářím za různé počiny a akce, které se konaly v roce 2012. Již potřetí byly tyto ceny vyrobeny v naší škole. 

Štafetu pohádkových měst přebírá Bechyně - o pořadatelství 12. Pohádkového dne v březnu 2014 oficiálně požádal místostarosta Mgr. Jiří Beneš. Těšíme se tedy, že za rok přivítáme Zdeňka Trošku s jeho doprovodem u nás a že pořádání 12. Pohádkového dne bude příležitostí ke zviditelnění Bechyně i naší školy.

MAPCENTRUM A POHÁDKOVÉ KRÁLOVSTVÍ ZDEŇKA TROŠKY11. POHÁDKOVÝ DEN V DAČICÍCH A SLAVONICÍCH11. POHÁDKOVÝ DEN V DAČICÍCH A SLAVONICÍCH
   11. POHÁDKOVÝ DEN V DAČICÍCH A SLAVONICÍCH11. POHÁDKOVÝ DEN V DAČICÍCH A SLAVONICÍCH11. POHÁDKOVÝ DEN V DAČICÍCH A SLAVONICÍCH
11. POHÁDKOVÝ DEN V DAČICÍCH A SLAVONICÍCH
11. POHÁDKOVÝ DEN V DAČICÍCH A SLAVONICÍCH11. POHÁDKOVÝ DEN V DAČICÍCH A SLAVONICÍCH
11. POHÁDKOVÝ DEN V DAČICÍCH A SLAVONICÍCH
11. POHÁDKOVÝ DEN V DAČICÍCH A SLAVONICÍCH11. POHÁDKOVÝ DEN V DAČICÍCH A SLAVONICÍCH
11. POHÁDKOVÝ DEN V DAČICÍCH A SLAVONICÍCH
11. POHÁDKOVÝ DEN V DAČICÍCH A SLAVONICÍCH11. POHÁDKOVÝ DEN V DAČICÍCH A SLAVONICÍCH
11. Pohádkový den v Dačicích a Slavonicích 15. 3. 2013. (Foto: JiříNovotný, Matěj Novotný)