SUPS logo SUPŠ Bechyně

vlajka CZ vlajka CZ vlajka CZ

NOVINKY

OSLAVY 135. VÝROČÍ ZALOŽENÍ ŠKOLY

 • Více ZDE
 • Oslavy 135. výročí školy proběhnou 20. - 21. 9. 2019
  Srdečně zveme!


DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ

29. 7. 2019 začala kompletní rekonstrukce budov školy a domova mládeže. Ředitelství SUPŠ Bechyně sděluje, že  od 1. 8. 2019 není možné v domově mládeže až do ukončení rekonstrukce poskytovat ubytování Děkujeme za pochopení.
Ubytování žákům školy od 1.9. 2019 bude poskytnuto.


KERAMICKÉ TRHY BECHYNĚ


Více ZDE


KOMENTOVANÁ PROHLÍDKA NA
VÝSTAVĚ EXPO TÝN 2019

 • Konala se 20. 7. 2019. Více ZDE

INFORMACE K ZAHÁJENÍ ŠKOLNÍ-
HO ROKU 2019/2020


OPRAVNÉ ZKOUŠKY

 • 26. - 27. 8. 2019
  Více ZDE

OPRAVNÉ MATURITNÍ ZKOUŠKY

 • 18. 9. 2019
 • Více ZDE

DNY OTEVŘENÝCH DVEŘÍ VE ŠKOLNÍM ROCE 2019/2020


LETNÍ KURZY PRO VEŘEJNOST 2019

 • Průběh kurzů 2019 - více ZDE


ZVEME NA VÝSTAVY 

 • Účast školy na výstavě Expo Týn 2019
  Dům U Zlatého slunce, Týn nad Vltavou
  28. 6. - 31. 8. 2019. Více ZDE
 • Galerie Zámecká sýpka Bechyně
  - Sochy, objekty a obrazy Vladimíra
    Preclíka
  - Školní výstava historické keramiky
    (15. 6. - 31. 8. 2019)
  - Silný ročník (3. 8. - 31. 8. 2019; derniéra
    21. 9. 2019 při 135. výročí školy)
 • Výstava Keramické věže Jana Bendy
  Školní Galerie Na chodbě (28. 6. - 27. 9. 2019). Více ZDE

OSLAVY 135. VÝROČÍ ZALOŽENÍ ŠKOLYAKCE VE ŠKOLNÍM ROCE 2018/19


PŘIPRAVUJEME


PRÁVĚ PROBÍHÁ

 • DOPORUČUJEME:
  Aktuální výtvarné a kulturní akce

  Více ZDE

DOPLŇKOVÁ ČINNOST ŠKOLY


NAŠI PARTNEŘI

e na adresu LAUFEN CZ s.r.o. 
Podrobnosti ZDE

www.jika.cz  www.laufen.com/cz

LAUFEN

LASSELSBERGER s. r. o.
Podrobnosti ZDE

NAŠI PARTNEŘI
O firmě: www.rako.cz


 

AKCE VE ŠKOLNÍM ROCE 2011/2012

VÝSTAVA A VÝTVARNÁ DÍLNA PŘI SEZIMOÚSTECKÉM LOUTKOVÉM FESTIVALU

Během prvního dne otevřených dveří na naší škole 5. 10. 2011 byla s ředitelkou Městského střediska kultury a sportu (MěXus) Sezimovo Ústí Mgr. Romanou Krůčkovou domluvena spolupráce v rámci Sezimoústeckého loutkového festivalu 26. - 27. 11. 2011. Na naší škole byla vypsána soutěž na návrh plakátů na tuto akci, během festivalu jsou v prostorách vestibulu kina v Sezimově Ústí vystaveny všechny návrhy, které vznikly v rámci realizace projektu OP VK Zlepšení kvality vzdělávání na SUPŠ Bechyně, a také keramické práce žáků. Výstava byla nainstalována 21. - 22. 11. 2011. Prostor je rozsáhlý a kromě naší keramiky a grafiky nabízí návštěvníkům MěXusu také výstavu loutek (loutkářský soubor MěXusu pracuje již 60 let a vlastní více než 300 loutek). O víkendu byly vystaveny také loutky z Bechyně a od soukromého výrobce pana Nováka.

Výstava keramických plastik pokračuje i po skončení festivalu v prosinci. Srdečně zveme!


VÝTVARNÁ DÍLNA PŘI SEZIMOÚSTECKÉM LOUTKOVÉM FESTIVALUVÝTVARNÁ DÍLNA PŘI SEZIMOÚSTECKÉM LOUTKOVÉM FESTIVALUVÝTVARNÁ DÍLNA PŘI SEZIMOÚSTECKÉM LOUTKOVÉM FESTIVALU
VÝTVARNÁ DÍLNA PŘI SEZIMOÚSTECKÉM LOUTKOVÉM FESTIVALUVÝTVARNÁ DÍLNA PŘI SEZIMOÚSTECKÉM LOUTKOVÉM FESTIVALU
Vítězný návrh na plakát od Michaely Havlové (2.M - vlevo nahoře)
a ukázka dalších prací(Adéla Malá, 3.M, Klára Plicová, 3.G,
Simona Burianová, 2.M a Aneta Samcová, 2.M)
 

Součástí festivalu byla i tvůrčí výtvarná dílna a výstava, která proběhla ve čtvrtek a v pátek 24. - 25. 11. 2011 v prostorách vestibulu sezimoústeckého kulturního střediska. Malým zájemcům o výtvarné činnosti jsme nabídli možnost práce na hrnčířském kruhu, modelování z keramických hlín, kresbu a malbu. Zájem dětí byl opravdu velký. Poděkování patří Janu Vančurovi a studentkám 3. ročníku keramického oboru Veronice Hrdličkové a Nikole Příhodové a studentkám 4. ročníku grafického oboru Kristýně Beranové, Tereze Žďánské a Pavlíně Novákové.

VÝSTAVA A VÝTVARNÁ DÍLNA PŘI SEZIMOÚSTECKÉM LOUTKOVÉM FESTIVALUVÝSTAVA A VÝTVARNÁ DÍLNA PŘI SEZIMOÚSTECKÉM LOUTKOVÉM FESTIVALUVÝSTAVA A VÝTVARNÁ DÍLNA PŘI SEZIMOÚSTECKÉM LOUTKOVÉM FESTIVALUVÝSTAVA A VÝTVARNÁ DÍLNA PŘI SEZIMOÚSTECKÉM LOUTKOVÉM FESTIVALUVÝSTAVA A VÝTVARNÁ DÍLNA PŘI SEZIMOÚSTECKÉM LOUTKOVÉM FESTIVALU
VÝSTAVA A VÝTVARNÁ DÍLNA PŘI SEZIMOÚSTECKÉM LOUTKOVÉM FESTIVALUVÝSTAVA A VÝTVARNÁ DÍLNA PŘI SEZIMOÚSTECKÉM LOUTKOVÉM FESTIVALUVÝSTAVA A VÝTVARNÁ DÍLNA PŘI SEZIMOÚSTECKÉM LOUTKOVÉM FESTIVALU
VÝSTAVA A VÝTVARNÁ DÍLNA PŘI SEZIMOÚSTECKÉM LOUTKOVÉM FESTIVALUVÝSTAVA A VÝTVARNÁ DÍLNA PŘI SEZIMOÚSTECKÉM LOUTKOVÉM FESTIVALUVÝSTAVA A VÝTVARNÁ DÍLNA PŘI SEZIMOÚSTECKÉM LOUTKOVÉM FESTIVALU
Velký zájem dětí o výtvarné tvoření v Sezimově Ústí 25. 11. 2011 (foto: Jan Vančura)

PROJEKT ZVÝŠENÍ KVALITY VZDĚLÁVÁNÍ NA SPŠK/SUPŠ BECHYNĚ

Projekt je spolufinancován Evropským sociálním fondem a Státním rozpočtem České republiky