AKCE VE ŠKOLNÍM ROCE 2011/2012

VÝSTAVA A VÝTVARNÁ DÍLNA PŘI SEZIMOÚSTECKÉM LOUTKOVÉM FESTIVALU

Během prvního dne otevřených dveří na naší škole 5. 10. 2011 byla s ředitelkou Městského střediska kultury a sportu (MěXus) Sezimovo Ústí Mgr. Romanou Krůčkovou domluvena spolupráce v rámci Sezimoústeckého loutkového festivalu 26. - 27. 11. 2011. Na naší škole byla vypsána soutěž na návrh plakátů na tuto akci, během festivalu jsou v prostorách vestibulu kina v Sezimově Ústí vystaveny všechny návrhy, které vznikly v rámci realizace projektu OP VK Zlepšení kvality vzdělávání na SUPŠ Bechyně, a také keramické práce žáků. Výstava byla nainstalována 21. - 22. 11. 2011. Prostor je rozsáhlý a kromě naší keramiky a grafiky nabízí návštěvníkům MěXusu také výstavu loutek (loutkářský soubor MěXusu pracuje již 60 let a vlastní více než 300 loutek). O víkendu byly vystaveny také loutky z Bechyně a od soukromého výrobce pana Nováka.

Výstava keramických plastik pokračuje i po skončení festivalu v prosinci. Srdečně zveme!


VÝTVARNÁ DÍLNA PŘI SEZIMOÚSTECKÉM LOUTKOVÉM FESTIVALUVÝTVARNÁ DÍLNA PŘI SEZIMOÚSTECKÉM LOUTKOVÉM FESTIVALUVÝTVARNÁ DÍLNA PŘI SEZIMOÚSTECKÉM LOUTKOVÉM FESTIVALU
VÝTVARNÁ DÍLNA PŘI SEZIMOÚSTECKÉM LOUTKOVÉM FESTIVALUVÝTVARNÁ DÍLNA PŘI SEZIMOÚSTECKÉM LOUTKOVÉM FESTIVALU
Vítězný návrh na plakát od Michaely Havlové (2.M - vlevo nahoře)
a ukázka dalších prací(Adéla Malá, 3.M, Klára Plicová, 3.G,
Simona Burianová, 2.M a Aneta Samcová, 2.M)
 

Součástí festivalu byla i tvůrčí výtvarná dílna a výstava, která proběhla ve čtvrtek a v pátek 24. - 25. 11. 2011 v prostorách vestibulu sezimoústeckého kulturního střediska. Malým zájemcům o výtvarné činnosti jsme nabídli možnost práce na hrnčířském kruhu, modelování z keramických hlín, kresbu a malbu. Zájem dětí byl opravdu velký. Poděkování patří Janu Vančurovi a studentkám 3. ročníku keramického oboru Veronice Hrdličkové a Nikole Příhodové a studentkám 4. ročníku grafického oboru Kristýně Beranové, Tereze Žďánské a Pavlíně Novákové.

VÝSTAVA A VÝTVARNÁ DÍLNA PŘI SEZIMOÚSTECKÉM LOUTKOVÉM FESTIVALUVÝSTAVA A VÝTVARNÁ DÍLNA PŘI SEZIMOÚSTECKÉM LOUTKOVÉM FESTIVALUVÝSTAVA A VÝTVARNÁ DÍLNA PŘI SEZIMOÚSTECKÉM LOUTKOVÉM FESTIVALUVÝSTAVA A VÝTVARNÁ DÍLNA PŘI SEZIMOÚSTECKÉM LOUTKOVÉM FESTIVALUVÝSTAVA A VÝTVARNÁ DÍLNA PŘI SEZIMOÚSTECKÉM LOUTKOVÉM FESTIVALU
VÝSTAVA A VÝTVARNÁ DÍLNA PŘI SEZIMOÚSTECKÉM LOUTKOVÉM FESTIVALUVÝSTAVA A VÝTVARNÁ DÍLNA PŘI SEZIMOÚSTECKÉM LOUTKOVÉM FESTIVALUVÝSTAVA A VÝTVARNÁ DÍLNA PŘI SEZIMOÚSTECKÉM LOUTKOVÉM FESTIVALU
VÝSTAVA A VÝTVARNÁ DÍLNA PŘI SEZIMOÚSTECKÉM LOUTKOVÉM FESTIVALUVÝSTAVA A VÝTVARNÁ DÍLNA PŘI SEZIMOÚSTECKÉM LOUTKOVÉM FESTIVALUVÝSTAVA A VÝTVARNÁ DÍLNA PŘI SEZIMOÚSTECKÉM LOUTKOVÉM FESTIVALU
Velký zájem dětí o výtvarné tvoření v Sezimově Ústí 25. 11. 2011 (foto: Jan Vančura)

PROJEKT ZVÝŠENÍ KVALITY VZDĚLÁVÁNÍ NA SPŠK/SUPŠ BECHYNĚ

Projekt je spolufinancován Evropským sociálním fondem a Státním rozpočtem České republiky