SUPS logo SUPŠ Bechyně

vlajka CZ vlajka CZ vlajka CZ

NOVINKY


TŘÍDNÍ SCHŮZKY 27. 4. 2019

 • Sobota 27. 4. 2019, 9.00 - 12.00
  Více ZDE

SBÍRKA PRO ROLNIČKU

 • Bechyně 8. 4. 2019
  Vybráno krásných 9.051,- Kč

135. VÝROČÍ ZALOŽENÍ ŠKOLY


LETNÍ KURZY PRO VEŘEJNOST 2019


OBOR TECHNOLOGIE SILIKÁTŮ NA NAŠÍ ŠKOLE

 • Více ZDE
 • Soubory PDF Přihláška ke studiu
 • Přihlášky ke studiu ve školním roce 2019/2020 přijímáme do 31. 8. 2019
 • Rozpis konzultací ve školním roce 2018/2019 ZDE
 • Více ZDE
 • Přijatí ZDE

ZVEME NA VÝSTAVY 

 • Blanka Bohdanová - herečka, malířka, výtvarnice
  Galerie Galvína Bechyně, 6. 4. - 31. 5. 2019
 • Výstava Střepy a střípky
  Městské muzeum Bechyně 7. 3.- 16. 6. 2019
 • Miroslav Oliva a Dana Malá
  Muzeum berounské keramiky 7. 3. - 28. 4. 2019


AKCE VE ŠKOLNÍM ROCE 2018/19


PŘIPRAVUJEME


PRÁVĚ PROBÍHÁ

 • DOPORUČUJEME:
  Aktuální výtvarné a kulturní akce

  Více ZDE

DOPLŇKOVÁ ČINNOST ŠKOLY


NAŠI PARTNEŘI

e na adresu LAUFEN CZ s.r.o. 
Podrobnosti ZDE

www.jika.cz  www.laufen.com/cz

LAUFEN

LASSELSBERGER s. r. o.
Podrobnosti ZDE

NAŠI PARTNEŘI
O firmě: www.rako.cz


 

DÍVČÍ KOPANÁ

Zhodnocení sezóny

Tato sezóna nezačala nijak výjimečně. Nabralo se hejno prváků, pak z nich plno vypadlo. Tradiční problémy s docházkou nebyly až tak hrozné, ale byly. Když se tak podíváme těch pár měsíců zpátky, je tady přece jen znát jeden rozdíl. Holky spolu začaly víc kamarádit. Od toho se pak odvíjelo další.

Rostly i výkony jednotlivců. Iva Šimečková v bráně je naší oporou a kdyby nebylo nešťastného zranění před vánoci, mohla být ještě lepší. Veliké opory jsou Ivetka Matoušová a Eliška Bečková v obraně a je velká škoda zdravotních problémů Nikoly Káškové, která je na turnajích výborně doplňovala, ale jinak nehrála. Škoda všech prvaček, které časem odpadly. Verča Kašparová, Mája Zinková i Viki Šachová měly na to, aby se z nich staly platné členky. Nenápadná Simča Makovcová vydržela a k naší veliké radosti se začala prosazovat střelecky. Jejích 9 gólů loni stačilo Anetě Turkové na nejlepšího střelce sezóny. Trošku smůlu má Nikola Pazderová. Poslali jsme jí hrát doleva, má to tam těžší, ale zvládá to dobře. Největší bombarďáci byly letos Veronika Schwarzová a Aneta Turková. Sehrály se a z jejich spolupráce se to tam vyloženě sypalo. Hlavně Aneta byla k nezastavení a jejích 44 gólů v sezóně je novým rekordem FC DM.

V letošní sezóně jsme sehráli 25 zápasů. A teď pozor! FC prohrálo pouhé dva zápasy, a to ještě s Profiteamem při Mikulášovým pytli, když v sestavě ze současných holek byla jen Iveta Matoušová. Další dva zápasy s mužským týmem už byly remíza a skvělá výhra 3:0 po nádherném výkonu. Z našich tradičních soupeřů během Vánoční Soběslavi a jarní Bechyně jsme pustili jedinou remízu Zdrávce a v posledním zápase sezóny Chrášťanům, všechno ostatní jsme vyhráli. Celková bilance je opravdu neuvěřitelná: 19 výher, 4 remízy a pouhé 2 už zmíněný prohry. K tomu skóre 105:31 a báječná sezóna je tady. Navíc je třeba připomenout vítězství na turnajích v Soběslavi i doma v Bechyni, což se nám v jedné sezóně podařilo naposledy před dlouhatánskými osmi roky. Opravdu skvělá sezóna!

Vratislav Šťastný, trenér FC DM