DÍVČÍ KOPANÁ

Přátelské zápasy v Bechyni 8. a 9. 11. 2018

Ve dnech 8. - 9. 11. 2018 byly v bechyňské hale sehrány dva přípravné přátelské zápasy se ZŠ Chrášťany.

PŘÁTELSKÝ ZÁPAS 8.11. 2018

FC DM Bechyně - ZŠ Chrášťany  9:11 (3:4), 1x40 minut
Branky: 6 - Kleiblová, 2 - Kopecká, 1 - Trčková, Drozdová, Šochová
Sestava: Brabencová, Kleiblová, Kopecká, Ležáková, Piatibratova, Trčková
My brankářku nemáme, domácí mají dvě, tak nám chytá v první půli jedna a pak se vystřídají. Hrálo se bez čar, tak to byla docela dobrá mydlenice. Zápas byl přátelský, hodně vyrovnaný, ale, domácí byli v závěru přece jen šťastnější a vyhráli 11:9, po půli 4:3. První náš letošní gól dala kapitánka Terka Kopecká a přidala pak ještě jeden, první gól v našem týmu dala Klárka Trčková a taky Katka Kleiblová, jenže ta jich dala rovnou 6! Holky si zahrály, plná tělocvična dětí, co víc si přát?! A navíc začíná velice dobře fungovat spolupráce Katka-Terka.

PŘÁTELSKÝ ZÁPAS 9. 11. 2018

FC DM Bechyně - ZŠ Chrášťany  6:5
Branky: 2 - Trčková, Kleiblová, 1 - Schwarzová, Brabencová, Drozdová
Sestava: Brabencová, Kleiblová, Kopecká, Ležáková, Piatibratova, Schwarzová, Trčková

Byl to napínavý a bojovný, ale hlavně daleko fotbalovější zápas. Hrajeme totiž na čáry a je konec okopávání v koutech a musí se víc hrát než bojovat, Tentokrát jsme vyhráli 6:5, když naše góly daly Verča Schwarzová, Klárka Trčková, první reprezentační gól dala Míša Brabencová, dva Katka Kleiblová a nakonec ještě jeden znovu Klárka Trčková. Zase fajn.