SUPS logo SUPŠ Bechyně

vlajka CZ vlajka CZ vlajka CZ

NOVINKY

OSLAVY 135. VÝROČÍ ZALOŽENÍ ŠKOLY

 • Více ZDE
 • Oslavy 135. výročí školy proběhnou 20. - 21. 9. 2019
  Srdečně zveme!


DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ

29. 7. 2019 začala kompletní rekonstrukce budov školy a domova mládeže. Ředitelství SUPŠ Bechyně sděluje, že  od 1. 8. 2019 není možné v domově mládeže až do ukončení rekonstrukce poskytovat ubytování Děkujeme za pochopení.
Ubytování žákům školy od 1.9. 2019 bude poskytnuto.


KERAMICKÉ TRHY BECHYNĚ


Více ZDE


KOMENTOVANÁ PROHLÍDKA NA
VÝSTAVĚ EXPO TÝN 2019

 • Konala se 20. 7. 2019. Více ZDE

INFORMACE K ZAHÁJENÍ ŠKOLNÍ-
HO ROKU 2019/2020


OPRAVNÉ ZKOUŠKY

 • 26. - 27. 8. 2019
  Více ZDE

OPRAVNÉ MATURITNÍ ZKOUŠKY

 • 18. 9. 2019
 • Více ZDE

DNY OTEVŘENÝCH DVEŘÍ VE ŠKOLNÍM ROCE 2019/2020


LETNÍ KURZY PRO VEŘEJNOST 2019

 • Průběh kurzů 2019 - více ZDE


ZVEME NA VÝSTAVY 

 • Účast školy na výstavě Expo Týn 2019
  Dům U Zlatého slunce, Týn nad Vltavou
  28. 6. - 31. 8. 2019. Více ZDE
 • Galerie Zámecká sýpka Bechyně
  - Sochy, objekty a obrazy Vladimíra
    Preclíka
  - Školní výstava historické keramiky
    (15. 6. - 31. 8. 2019)
  - Silný ročník (3. 8. - 31. 8. 2019; derniéra
    21. 9. 2019 při 135. výročí školy)
 • Výstava Keramické věže Jana Bendy
  Školní Galerie Na chodbě (28. 6. - 27. 9. 2019). Více ZDE

OSLAVY 135. VÝROČÍ ZALOŽENÍ ŠKOLYAKCE VE ŠKOLNÍM ROCE 2018/19


PŘIPRAVUJEME


PRÁVĚ PROBÍHÁ

 • DOPORUČUJEME:
  Aktuální výtvarné a kulturní akce

  Více ZDE

DOPLŇKOVÁ ČINNOST ŠKOLY


NAŠI PARTNEŘI

e na adresu LAUFEN CZ s.r.o. 
Podrobnosti ZDE

www.jika.cz  www.laufen.com/cz

LAUFEN

LASSELSBERGER s. r. o.
Podrobnosti ZDE

NAŠI PARTNEŘI
O firmě: www.rako.cz


 

DÍVČÍ KOPANÁ

PŘÍPRAVNÉ SOUSTŘEDĚNÍ V MLADÉ VOŽICI 3. - 6. 11. 2011

Už jsme byli na soustředění v Mladé Vožici dvakrát a protože se nám tam vždycky moc líbilo, domluvili jsme to zase. Čeká nás další ročník středoškolské ligy, a tak je jasné, že starší holky museji potrénovat a mladší zase něco na začátku „nahnat“. Prostě jsme chtěli naše snažení co nejvíc posunout a urychlit. V plné tělocvičně je jeden a půl hodiny týdně opravdu málo. Holky nabídku přijaly jako vždycky s nadšením, rodiče náš nápad také podpořili, vstříc nám vyšlo vedení školy a také pan starosta a správce haly ve Vožici. Paráda! No a pak už začaly příjemné starosti s přípravami. Samozřejmě, že pár lidiček z různých důvodů bohužel odpadlo, ale sestava byla slušná a mohlo se vyrazit. Jely třeťačky Tamara Patryová, Veronika Hrdličková a Simona Michalovová, druhačky Katka Levá, Eliška Myslivečková, Veronika Stašová a Karolína Vopičková a prvačky Nancy Králová a Týnka Vacková. Navíc s námi vyrazila i letošní maturantka Martina Hliňáková a hodně při trénincích pomohla. V sobotu ráno pak za námi ještě přijela Eva Kalinová. Navíc jsme s sebou vzali na vaření a všechno kolem Barboru Hátleovou, což se ukázalo jako výborný nápad.  Bára je nejen fajn parťák, ale také šikovná kuchařka. Vařili jsme si v klubovně na malinkém vařiči, měli jsme málo nádobí, ale vždycky to byla dobrota. Nejvíc nám od Bary chutnal guláš a pomazánka. Ty byly na Řád zlaté vařečky! Ale dobré bylo vlastně všechno. A Bára zvládla chystat i diety! No machr!Celou akci a její náplň zajistili trenéři Štefan Bernáth a Vratislav Šťastný, s dopravou do Vožice nám pomohl Jaroslav Mrzena a zpátky pak Milan Vágner.

Ve Vožici nás sice vítalo pošmourno, ale to nám nevadilo. Pomohli jsme vybalit Barboře „kuchyni“, absolvovali úvodní slovo a zabydleli jsme si  posilovnu. A žádné prostoje, rovnou na hřiště. Naštěstí jsme nic nezapomněli jako loni (míče!!), a tak mohli trénovat všichni. Trénovali jsme dopoledne i odpoledne kolem dvou a půl hodiny, takže jsme měli za čtyři dny nahráno víc, než jinak za tři měsíce. Byl to opravdu slušný zápřah a zlepšení na sebe nedalo dlouho čekat.

V pátek si měl za námi přijet zahrát jako vždycky Evžen Kotouč. Tentokrát mu to nevyšlo, tak alespoň létaly éterem zdravice. V pátek večer se vypravilo několik bowlinguchtivých na náměstí, v objektu ovšem probíhal veliký pokerový turnaj a bowling byl zavřený. Po sobotním dopoledním tréninku a obědě jsme pak šli obhlédnout Vožici. Podívat se, kde to vůbec jsme a hlavně taky konečně trochu vyvětrat. Procházka byla fajn  a pomohla odreagovat. Večerní trénink byl asi nejlepší ze všech.

Večery jsme trávili v klubovně nebo v „ložnici“ a legrace byla pořád veliká. Jen jsme se shodli, že se podstatně méně zpívalo s kytarou. Škoda, ale celkovou pohodu to nenarušilo. Bylo nám moc dobře, prostě prima parta. Pohoda, všem se líbilo a určitě chceme jet někdy brzy zase!

Vratislav Šťastný, trenér FC DM