SUPS logo SUPŠ Bechyně

vlajka CZ vlajka CZ vlajka CZ

NOVINKY


TŘÍDNÍ SCHŮZKY 27. 4. 2019

  • Sobota 27. 4. 2019, 9.00 - 12.00
    Více ZDE

SBÍRKA PRO ROLNIČKU

  • Bechyně 8. 4. 2019
    Vybráno krásných 9.051,- Kč

135. VÝROČÍ ZALOŽENÍ ŠKOLY


LETNÍ KURZY PRO VEŘEJNOST 2019


OBOR TECHNOLOGIE SILIKÁTŮ NA NAŠÍ ŠKOLE

  • Více ZDE
  • Soubory PDF Přihláška ke studiu
  • Přihlášky ke studiu ve školním roce 2019/2020 přijímáme do 31. 8. 2019
  • Rozpis konzultací ve školním roce 2018/2019 ZDE
  • Více ZDE
  • Přijatí ZDE

ZVEME NA VÝSTAVY 

  • Blanka Bohdanová - herečka, malířka, výtvarnice
    Galerie Galvína Bechyně, 6. 4. - 31. 5. 2019
  • Výstava Střepy a střípky
    Městské muzeum Bechyně 7. 3.- 16. 6. 2019
  • Miroslav Oliva a Dana Malá
    Muzeum berounské keramiky 7. 3. - 28. 4. 2019


AKCE VE ŠKOLNÍM ROCE 2018/19


PŘIPRAVUJEME


PRÁVĚ PROBÍHÁ

  • DOPORUČUJEME:
    Aktuální výtvarné a kulturní akce

    Více ZDE

DOPLŇKOVÁ ČINNOST ŠKOLY


NAŠI PARTNEŘI

e na adresu LAUFEN CZ s.r.o. 
Podrobnosti ZDE

www.jika.cz  www.laufen.com/cz

LAUFEN

LASSELSBERGER s. r. o.
Podrobnosti ZDE

NAŠI PARTNEŘI
O firmě: www.rako.cz


 

MATURITNÍ ZKOUŠKY 2019

KOMISE PRO MATURITNÍ ZKOUŠKY V JARNÍM OBDOBÍ

TŘÍDA 4.G - termín 20. - 25. 5. 2019

Předseda:
 MgA. Karel Dvořák
Místopředseda: Ing. Jaroslava Bínová
Třídní učitel: PhDr. Iva Vágnerová
Vedoucí pedagog oboru: Mgr. Marta Kotková
Český jazyk a literatura: HOD PhDr. Iva Vágnerová, PŘ Mgr. Milan Vágner
Anglický jazyk: HOD PhDr. Iva Vágnerová, PŘ Mgr. Markéta Kuthanová
Dějiny výtvarné kultury: ZK Mgr. Milan Vágner, PŘ Mgr. Drahomíra Bočanová
Vedoucí odborné maturitní práce odpovědný za praktickou maturitní zkoušku: Mgr. Marta Kotková
Oponent odborné maturitní práce: Alena Kissová (4. G)

TŘÍDA 4.DK - termín 20. - 25. 5. 2019

Předseda:
 MgA. Karel Dvořák
Místopředseda: Ing. Jaroslava Bínová
Třídní učitel: Ing. Marcela Pánková
Vedoucí pedagog oboru: uč. Jan Vančura (4.K), uč. David Stankuš (4.D)
Český jazyk a literatura: HOD Mgr. Ludmila Krůčková, Mgr. Milan Vágner
Anglický jazyk: HOD Mgr. Markéta Kuthanová, PŘ PhDr. Iva Vágnerová
Dějiny výtvarné kultury: Mgr. Milan Vágner, Mgr. Drahomíra Bočanová
Technologie:  ZK Ing. Marcela Pánková, PŘ uč. Jan Vančura
Vedoucí odborné maturitní práce odpovědný za praktickou maturitnízkoušku: akad. sochař Jiří Fuchs
Oponent odborné maturitní práce: akad. sochař Miroslav Oliva

TŘÍDA 2.T 25. 5. 2019

Předseda: MgA. Karel Dvořák
Místopředseda: Ing. Jaroslava Bínová
Třídní učitel: Ing. Marcela Pánková
Technologie:  ZK Ing. Marcela Pánková, PŘ uč. Jan Vančura

TŘÍDA 4. M 27. - 31. 5. 2019
Předseda: MgA. Jan Bobáň
Místopředseda: Mgr. Otakar Novák
Třídní učitel: Mgr. Ludmila Krůčková
Vedoucí pedagog oboru: uč. Libor Hošek
Technologie: ZK uč. Libor Hošek, PŘ Mgr. Marta Kotková
Český jazyk a literatura: HOD Mgr. Ludmila Krůčková, PŘ Mgr. Milan Vágner
Anglický jazyk: HOD PhDr. Iva Vágnerová, Ing. Jiří Kokeš 
Dějiny výtvarné kultury: ZK Mgr. Milan Vágner, PŘ Mgr. Otakar Novák
Technologie:  ZK Libor Hošek, PŘ Mgr. Marta Kotková
Vedoucí odborné maturitní práce odpovědný za praktickou maturitní zkoušku: Mgr Jan Mála, MgA. Václav Kupský
Oponent odborné maturitní práce: MgA. Václav Kupský, Mgr. Jan Mála