INFORMACE COVID 19

Aktuální informace- covid

Aktuální informace platné od 3. 1. 2022

Od 3.1. do 16. 1. 2022 se budou testovat ve škole všichni žáci i zaměstnanci vždy v pondělí a ve čtvrtek. Od 17. 1. 2021 se budou všichni žáci i zaměstnanci testovat každé pondělí. Kdo odmítne testování musí nosit nepřetržitě ochranu dýchacích cest. V případě čtvrtečního testování bude třída, ve které byl zjištěn pozitivní test u některého ze spolužáků v režimu tzv- test- to- stay. Což znamená, že se budou žáci té třídy každý den testovat, budou chodit na vyhrazené wc, budou nepřetržitě nosit ochranu dýchacích cest a stravovat se s minim. rozestupem 1,5 metru od ostatních. To vše až do zjištění výsledku PCR testu u spolužáka s pozitivním výsledkem antigenního testu.  V případě pozitivního výsledku PCR testu spolužáka se bude postupovat standartním postupem.

V příloze přikládám informace v letáku pro rodiče, které stručně a přehledně hovoří o postupu při pozitivním výsledku testu.

 

 

 

 

 

 

Přílohy k článku
Jméno souboru Popis Velikost
priloha-982675180-0-1221-testovani-letak-pro-rodice-a4.pdf 149.5 Kb

INFORMACE COVID 19

V této části webových stránek budou zveřejňovány aktuální informace od MŠMT, České školní inspekce a OŠMT Jihočeského kraje v souvislosti s vývojem epidemie koronaviru.

INSTRUKCE MŠMT A ČŠI K ZAČÁTKU ŠKOLNÍHO ROKU 2020/2021 V SOUVISLOSTI S EPIDEMIÍ KORONAVIRU

Soubory PDF  Příloha 0
          Testovaní - diagram

Soubory PDF  Příloha 1
          Seznam příznaků

Soubory PDF  Příloha 2
          Manuál MŠMT k provozu škol

Soubory PDF  Příloha 3
          Manuál k testování

Soubory PDF  Příloha 4
          Návrat - pedagogická část