PŘIPRAVUJEME

EXKURZE ZA POZNÁNÍM RAKOUSKA A ITÁLIE

Ve spolupráci s Cestovní kanceláří a Cestovní vzdělávací agenturou Pelhřimov připravuje Mgr. Pavlína Novotná třídenní poznávací zájezd na jaro 2020 do Innsbrucku a Bolzana s následujícím programem:

  • 1. den - odjezd v ranních hodinách; příjezd do Innsbrucku, prohlídka města, ubytování;
  • 2. den - výlet do Bolzana (Itálie) - prohlídka historického města, návštěva muzea ledového muže Ötziho; cestou zpět možnost zastávky v Brixenu nebo skokanských můstků v Innsbrucku na Bergisel;
  • 3. den - prohlídka Hall in Tirol - historické město, návštěva Křišťálového světa  ve Wattens (Swarovski Kristallwelten - originální interpretace významných mezinárodních umělců; vznikl v roce 1995 při příležitosti stého výročí existence firmy Swarovski; podobu parku navrhl multimediální umělec André Heller a po zámku Schönbrunn ve Vídni je to druhá nejnavštěvovanější památka v Rakousku); v nočních hodinách návrat do Bechyně.

Cena: 4.490,- Kč
Cena zahrnuje dopravu autobusem, 2x ubytování v mládežnické ubytovně ve vícelůžkových pokojích se snídaní, doprovod průvodců, cestovní pojištění (pojištění léčebných výloh, úrazu, odpovědnosti za škodu a stornovacích poplatků a pojištění záruky pro případ úbytku cestovní kanceláře).

Vstupy:

Předpokládaný termín: květen 2020