AKCE VE ŠKOLNÍM ROCE 2015/2016

BAZÁREK PRO SOBĚSLAVSKOU ROLNIČKU

Na 11. - 15. dubna 2016 proběhl další Bazárek pro soběslavskou Rolničku; jeho tvání bylo prodlouženo do 30. 4. 2016. Uskutečnil se opět pod taktovkou ing. Jaroslavy Bínové v čítárně ve 3. patře, kde byly shromažďovány oděvy, hračky a další věci, které bylo možné zakoupit a tím přispět na Centrum diakonie ČCE Rolnička v Soběslavi. Jednalo se již o čtvrtý charitativní bazárek na naší škole. Děkujeme všem, kteří se na této akci podíleli a mají chuť sdílet společné věci. Výsledkem Bazárku je neuvěřitelných více než 7.000,- Kč!

Pomáháme, snažíme se pomoci lidem, kteří pomoc potřebují a neříkají si o ni. Nejsme zahledění do sebe, záleží nám na tom, co se děje kolem nás. Jsme otevřeni novým věcem. Nepláčeme nad rozlitým mlékem. Chceme udělat něco hezkého, milého. Ale také někomu udělat radost, jen tak, bez očekávání nějakého prospěchu, vděku.

BAZÁREK PRO SOBĚSLAVSKOU RONIČKU 2016

Výtěžek bude poukázán na konto soběslavské Rolničky pro zdravotně postižené děti aklienty tohoto zařízení. Věci, které neprodáme, budou odvezeny do obchůdku Dobré vůle pro tutéžorganizaci. Věci, které zbydou i potom, poputují do sbírky, kterou pořádá zdejší katolická chacharita na konci července.