AKCE VE ŠKOLNÍM ROCE 2009/2010

VÝSTAVA NA RADNICI V ČESKÝCH BUDĚJOVICÍCH

Od 1. 8.  do 22. 8. 2010 jsme vystavovali v Radniční výstavní síni v Českých Budějovicích. Výstava měla název Práce žáků výtvarných oborů SUPŠ Bechyně a přinesla výběr klauzurních a maturitních prací studentů keramiky, průmyslového designu a grafiky. 

Přivítali jsme možnost po několika letech opět představit naši školu samostatnou výstavou v krajském městě. Veřejnost a prázdninové návštěvníky Českých Budějovic jschceme touto cestou seznámit s aktuálními výtvarnými obory naší školy, pracemi žáků a možnostmi studia.

VÝSTAVA NA RADNICI V ČESKÝCH BUDĚJOVICÍCHVÝSTAVA NA RADNICI V ČESKÝCH BUDĚJOVICÍCHVÝSTAVA NA RADNICI V ČESKÝCH BUDĚJOVICÍCH
VÝSTAVA NA RADNICI V ČESKÝCH BUDĚJOVICÍCHVÝSTAVA NA RADNICI V ČESKÝCH BUDĚJOVICÍCHVÝSTAVA NA RADNICI V ČESKÝCH BUDĚJOVICÍCH
Českobudějovická radnice a několik pohledů na vystavené práce (foto: Pavlína Novotná)