SUPS logo SUPŠ Bechyně

vlajka CZ vlajka CZ vlajka CZ

NOVINKY

KERAMICKÉ TRHY BECHYNĚ

ÚČAST ŠKOLY NA KERAMICKÝCH TRZÍCH V BECHYNI


KOMENTOVANÁ PROHLÍDKA NA
VÝSTAVĚ EXPO TÝN 2019

  • Konala se 20. 7. 2019. Více ZDE

INFORMACE K ZAHÁJENÍ ŠKOLNÍ-
HO ROKU 2019/2020


OPRAVNÉ ZKOUŠKY

  • 26. - 27. 8. 2019
    Více ZDE

OPRAVNÉ MATURITNÍ ZKOUŠKY

  • 18. 9. 2019
  • Více ZDE

DNY OTEVŘENÝCH DVEŘÍ VE ŠKOLNÍM ROCE 2019/2020


135. VÝROČÍ ZALOŽENÍ ŠKOLY

  • Více ZDE
  • Oslavy 135. výročí školy proběhnou 20. - 21. 9. 2019
    Srdečně zveme!

LETNÍ KURZY PRO VEŘEJNOST 2019

  • průběh kurzů - více ZDE


ZVEME NA VÝSTAVY 

  • Účast školy na výstavě Expo Týn 2019
    Dům U Zlatého slunce, Týn nad Vltavou
    28. 6. - 31. 8. 2019
  • Výstava soch Ladislava Janoucha v Městském muzeu Bechyně
    22. 6. - 2. 8. 2019
  • Galerie Zámecká sýpka Bechyně
    - Školní výstava historické keramiky
      (15. 6. - 31. 8. 2019)
    - Silný ročník (3. 8. -31. 8. 2019)
  • Výstava Keramické věže Jana Bendy
    Školní Galerie Na chodbě (28. 6. - 27. 9. 2019)

OSLAVY 135. VÝROČÍ ZALOŽENÍ ŠKOLY



AKCE VE ŠKOLNÍM ROCE 2018/19


PŘIPRAVUJEME


PRÁVĚ PROBÍHÁ

  • DOPORUČUJEME:
    Aktuální výtvarné a kulturní akce

    Více ZDE

DOPLŇKOVÁ ČINNOST ŠKOLY


NAŠI PARTNEŘI

e na adresu LAUFEN CZ s.r.o. 
Podrobnosti ZDE

www.jika.cz  www.laufen.com/cz

LAUFEN

LASSELSBERGER s. r. o.
Podrobnosti ZDE

NAŠI PARTNEŘI
O firmě: www.rako.cz


 

KURZY PRO VEŘEJNOST

TABULKA OBSAZENÍ KURZŮ 2019

Obsazení kurzů ke dni  24. 6. 2019 (Poslední aktualizace: 24. 06. 2019 v 9.00)
Kurz se otevírá při minimálním počtu 5 účastníků.

 KURZ  LEKTOR  ZAŘAZENÍ ÚČASTNÍCI

 1. Modelovna
 

 Miroslav Oliva Alena Kofroňová, Lenka Dokoupilová, Jitka Selingerová, Jitka Kalinová, Irena Zlatohlávková, Romana Zelingerová, David Icha, Jiřina Kinkalová, Jana Fabiánová, Hana Lorencová, Šárka Tršová, Dana Nadrchalová, Pavel Paar
 Kurz je obsazen
 
1. Modelovna
 
Jan Benda
Marta Novotná, Iva Švorcová, Eva Jelínková, Věra Kojičová, Olga Stárková, Eva Vodrážková, Štěpánka Bezuchová, Marcela Líbalová, Vladislava Kučerová, Iveta Zichová, Soňa Vaňková, Michal Martonka, Olga Krejčí, Jaromír Král
Kurz je obsazen
 
1. Modelovna
 
Jiří Novotný Daniela Nekula, Božena Klavíková, Jindra Parýzková, Jana Kaplan Vítová, Zdena Váhalová, Alena Kuncová, Dana Kostková, Iva Smištíková, Dana Křížovská, Marie Gregorová, Radka Patrasová, Iveta Kůsová, Dana Smutná, Jolana Lázníčková, Magdaléna Timplová
Kurz je obsazen
2. Točírna
(12 míst)
 David Stankuš Lenka Polláková, Petr Brabec, Petra Šohajová, Lucie Šafaříková, Johana Hnízdilová, Eva Brůhová, Jana Gavlasová, Eva Šímová, Milada Baliamisová, Lucie Štíbrová, Marie Lehnerová, Denisa Lehnerová, Hana Hošková
Kurz je obsazen
 3. Točírna
(10 míst)
Jan Vančura Kamil Pešek, Jana Pešková, Jaroslava Pešková, Kuřimská Ilona, Josef Pollák, Veronika Lencová, Blanka Lacigová, David Fleischmann, Jitka Lhotková
Kurz je obsazen
 4. Malba
  na keramiku
  (10 míst)
 Jitka Hrdinková Renata Štolbová, Eva Jeřábková, Zdeňka Sklenářová, Alena Dvořáková, Žaneta Vávrů, Magdaléna Pečenková, Edita Bastařová, Lenka Krestová, Veronika Dvorská
Kurz je obsazen

5. Sádrovna
 (10 míst)

 Luděk Fábera Jaroslava Pavlíková, Veronika Matlochová, Štěpánka Johnová, Ivana Bělařová, Pavel Budínský, Naďa Jelínková, Helena Veselá, Eva Kněžourová, Stanislav Novák
Kurz je obsazen
 6. Kresba
(12 míst)
 Václav Kupský  Přesunuto ke kurzu č. 11 - Malba
 8. Počítačová  grafika
(6 míst)
 Libor Hošek

Martina Metličková, Monika Šimonová, Blanka Šubrtová, Eva Adamovská, Katarína Kajánková, Alena Géblová
Kurz je obsazen

 9. Grafické techniky
(12 míst)
 Alena Kissová  Alena Vondrová, Hana Kymrová, Oldřich Pěník, Pavlína Novotná, Eva Matylda Jiřičková, Jana Jezlová, Hana Hoferová, Andeas Hofer, Vladimíra Pečínková, Blanka Svobodová, Bohumil Kůs, Lucie Ulíková, 
Kurz je obsazen
10. Textilní techniky
(6 míst)
 Drahomíra Bočanová Kurz byl zrušen
 6. Kresba, 11. Malba
 (dohromady 24 míst
- 2 kurzy po 12 účastnících)

Václav
Kupský

Petr Štojdl

Lucie Suková, Pavlína Bukáčková, Jitka Lorencová, Milan Kaplan, Hana Valyi, Zdeňka Slámová, Jaroslav Mareš, Jarmila Němcová, Anastasia Andrejeva, Eva Budínská, Jitka Pisaříková, Zuzana Tvrdíková, Jaromír Matoušek, Radana Švecová, Světlana Mičánková, Olga Vávrová, Katarína Kajánková, Ivana Krublová, Miroslav Krubl, Hana Výtisková, Anna Výtisková, Zuzana Balejová, Jan Ratajová
1 volné místo

Ředitelství školy děkuje za zájem o kurzy. S případnými dotazy ohledně zařazení do kurzů se, prosím, obracejte na číslo 723 165 306, na mail nov.jirka@seznam.cz. Uzávěrka přihlášek: 20. 6. 2019.