SUPS logo SUPŠ Bechyně

vlajka CZ vlajka CZ vlajka CZ

NOVINKY


28. ROČNÍK MEZINÁRODNÍHO KERAMICKÉHO SYMPOZIA

  • Více ZDE
  • Den otevřených dveří 21. 7. 2018 10.00. - 20.00

KURZY PRO VEŘEJNOST 2018


INFORMACE PRO PŘIJATÉ DO 1. ROČNÍKU 2018/2019

  • Více ZDE
  • Žádáme přijaté do 1. ročníku, kteří jsou ubytováni na domově mládeže, aby se dostavili 2.9. 2018 na domov mládeže do 16.00.

OBOR TECHNOLOGIE SILIKÁTŮ NA NAŠÍ ŠKOLE

  • Více ZDE
  • Soubory PDF Přihláška ke studiu
  • Přihlášky ke studiu ve školním roce 2019/2020 přijímáme do 31. 8. 2019
  • Rozvrh konzultací v 1. ročníku školního roku 2017/18
    Více ZDE
  • Přijatí ZDE

ZVEME NA VÝSTAVY

  • Karel Frantel - Keramika
    Irena Nováková - Obrazy

    Galerie Galvína 3. 6. - 31. 7. 2018

  • Věra Martincová, Stanislav Martinec - Keramika
    SUPŠ Bechyně
    Galerie Na chodbě 30. 5. - 31. 7. 2018

  • Mezinárodní muzeum keramiky Bechyně

  • Muzeum Vladimíra Preclíka Bechyně


 


AKCE VE ŠKOLNÍM ROCE 2017/18


PŘIPRAVUJEME


PRÁVĚ PROBÍHÁ

  • DOPORUČUJEME:
    Aktuální výtvarné a kulturní akce

    Více ZDE

DOPLŇKOVÁ ČINNOST ŠKOLY


NAŠI PARTNEŘI

e na adresu LAUFEN CZ s.r.o. 
Podrobnosti ZDE

www.jika.cz  www.laufen.com/cz

LAUFEN

LASSELSBERGER s. r. o.
Podrobnosti ZDE

NAŠI PARTNEŘI
O firmě: www.rako.cz


 

KURZY PRO VEŘEJNOST

TABULKA OBSAZENÍ KURZŮ 2018

Obsazení kurzů ke dni 27. 06. 2018 (Poslední aktualizace: 27. 06. 2018 ve 12.00)
Kurz se otevírá při minimálním počtu 5 účastníků.

 KURZ  LEKTOR  ZAŘAZENÍ ÚČASTNÍCI

 1. Modelovna
 

 Miroslav Oliva Romana Zelingerová, Milada Baliamisová, Jiřina Kinkalová, Marie Lehnerová, Jitka Kalinová, Štěpánka Maliňáková, Veronika Unzeitigová, Zdeňka Sklenářová, Jana Kodešová, Eva Šímová, Jitka Selingerová, Lenka Dokoupilová, Iveta Schmidtová
Kurz je obsazen
 1. Modelovna
 
 Jan Benda
Alena Vondrová, Marta Novotná, Jana Hrdinová, Eva Jelínková, Věra Kojičová, Iva Švorcová, Olga Stárková, Eva Vodrážková, Štěpánka Bezuchová, Jitka Šefránková, Vladislava Kučerová, Petra Adamíková, Iveta Zichová, Soňa Vaňková
Kurz je obsazen
 1. Modelovna
 
Jiří Novotný Daniela Nekula, Alžběta Vlnová, Vlaďka Bečková, Božena Klavíková, Naďa Jelínková, Jindra Parýzková, Jana Kaplan Vítová, Zdena Váhalová, Alena Kuncová, Dana Kostková, Magdaléna Timplová, Iva Smištíková, Dana Křížovská, Marie Gregorová, Radka Patrasová, Iveta Kůsová
Kurz je obsazen
 2. Točírna
    (12 míst)
 David Stankuš Petr Brabec, Petra Šohajová, Lucie Šafaříková, Johana Hnízdilová, Eva Brůhová, Jana Gavlasová, Marcela Dubová, Hana Barboříková, Blanka Cimlová, Gabriela Pletková, Irena Podlásková, Monika Veselá
Kurz je obsazen
 3. Točírna
(10 míst)
Jan Vančura Kamil Pešek, Jana Pešková, Jaroslava Pešková, Matyáš Kinkal, Luděk Nechyba, Jiří Patras, Miroslava Šimonová, Blanka Klíchová, Blanka Lacigová, Petra Kálalová
Kurz je obsazen
 4. Malba
  na keramiku
  (10 míst)
 Jitka Hrdinková Marie Lencová, Petr Mathauser, Martina Štruncová, Marie Bezstarosti, Veronika Lencová, Světluše Poštová,  Šárka Šodková, Růžena Kuřilová, Věra Pravdová, Klára Lempertová
Kurz je obsazen

5. Sádrovna
 (10 míst)

 Luděk Fábera Eliška Hanzlíková, Ivana Bělařová, Pavel Budínský, Helena Veselá, Lucie Vrbíková, Iva Musilová, Nikola Černíková, Stanislav Novák
2 volná místa
 6. Kresba
(12 míst)
Petr Štojdl, Otakar Novák  Přesunuto ke kurzu č. 11 - Malba
 8. Počítačová  grafika
(6 míst)
 Libor Hošek


Kurz je zrušen

 9. Grafické techniky
(12 míst)
 Alena Kissová  Bohumil Kůs, Hana Hoferová, Hana Kymrová, Oldřich Pěník, Martina Seidlová, Blanka Svobodová, Eva Matylda Jiřičková, Jana Jezlová, Vladimíra Pečínková, Lucie Ulíková, Romana Čupová
1 volné místo
10. Textilní techniky
(6 míst)
 Drahomíra Bočanová Kurz byl zrušen
 6. Kresba, 11. Malba
 (dohromady 24 míst
- 2 kurzy po 12 účastnících)

 Petr Štojdl
Otakar Novák

Pavlína Novotná, Dana Marková, Zuzana Tvrdíková, Andreas Hofer, Milan Kaplan, Libuše Pospíšilová, Jitka Lorencová, Pavlína Bukáčková, Jitka Písaříková, Natália Pilgrová, Světlana Mičánková, Eva Budínská, Jaromír Matoušek, Magda Kubů, Radmila Doubková, Kamila Doubková, Petra Šodková, Alena Šelepská, Drahoslava Prollová, František Foltýn, Jana Ratajová, Nela Moslerová, Martina Čechová, Jana Ledvinová
Kurz je obsazen

Ředitelství školy děkuje za zájem o kurzy. S případnými dotazy ohledně zařazení do kurzů se, prosím, obracejte na číslo 723 165 306, na mail nov.jirka@seznam.cz nebo reditel@supsbechyne.cz. Uzávěrka přihlášek: 20. 6. 2018.